Windows 7 BOOTMGR Compressed

Też to miałem kilka dni temu.

Tu masz rozwiązanie problemu: przypadkiem-skompresowany-plik-bootmgr-nie-startuje-winda-t274223.html#p1830905 - post napisany przez Kamil321 , wersja dla Visty.

PS. Mimo przełączenia w biosie należy w odpowiedniej chwili nacisnąć dowolny klawisz - wszystko jest napisane na ekranie. Jak nie naciśniesz klawisza to przechodzi do startu z dysku twardego.

Co musisz podać? CD kay-ja? Co to takiego?

Musisz uruchomić wiersz polecenia , wszystko jest napisane w tym poście, do którego linka podałem wcześniej.

Nie kombinuj. Umiesz czytać spokojnie i ze zrozumieniem? Jak będziesz robił wszystko tak jak podałem wcześniej i jak jest napisane pod linkiem to będzie ok.

  1. Wkładasz do napędu płytę systemową

  2. Startujesz z niej system

  3. Klikasz “Napraw Komputer” (czy coś w podobnego)

  4. Wybierasz “Otwórz Wiersz Poleceń”

  5. Wpisujesz tam: “bootsect.exe /nt60 all” bez cudzysłowia…

Naprawione !

Co ustawisz? Pierwsze urządzenie rozruchowe na napęd CD?

Tak jak napisał cedar, musisz nacisnąć jakiś klawisz podczas rozruchu. Chyba, że masz klawiaturę na USB i masz w BIOSie wyłączone wsparcie dla niej. Będziesz musiał w BIOSie przestawić “USB Keyboard” na “Endabled” - zależy od tego, jaki masz BIOS może to być nazwane inaczej.

No i czy ten system co masz jest oryginalny? Bo kombinujesz jak nie wiem co, chociażby Twoja wypowiedź na shoutboxie:

jak i szukanie płytki z 7, która nie wymaga wpisania CD-Keya.

Ta… Pewnie pojawia się komunikat “Please enter any key to boot from cd/dvd” co oznacza naciśnij dowolny klawisz by uruchomić komputer z płyty. Naciśnij dowolny klawisz, a nie wpisywać cd-key chcesz.

Michcio12173 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Np. tu masz odpowiedź: http://allegro.pl/listing.php/search?bu … nge_view=1

To aktywuj drogą telefoniczną.