Windows 7 Build 7022

Witam, dzisiaj przeczytałem w amerykańskim serwisie o kolejnej wersji oznaczonej numerem 7022, nie będę podawał adresu bo może wzbudzić podejrzenia moderatorów. Tak więc build ten wyciekł do sieci P2P i można go pobrać, ktoś już go ma może?

A skąd wiesz, że wyciekł? Masz dowód? Na razie nie wiadoma jest żadna kompilacja przyszłej wersji. Bo wyedytować plik w którym jest zapisany build i zmienić np. na 7777 to nie problem. Tak samo można zrobić z ikonkami żeby wyglądały jak te z paska szybkiego uruchamiania w poprzednich systemach.

Wyciekł, wystarczy poszukać. Nawet tutaj na forum ludzie o tym gadali, dopóki w dziwnych okolicznościach temat nie zniknął:)

Znalazłem Windows 7 Build 7022 przeglądając thepiratebay.org.

Identyfikator: Microsoft Windows 7 Build 7022 x86 DVD-WinBeta

Więcej nie będę podawać.

No a ja znalazłem nawet linki na RS- pobieram więc dużo szybciej niż z Torrentów. :lol:

Właśnie testuje, zaliczył już pierwszą totalną zwieche :wink: Nie wiem jakoś wydaje mi się, że płynniej chodził build 7000 x64, ale też dobrze nie pamiętam co wyłączyłem w opcjach graficznych.

Kilka sterowników poinstalowałem i stał się użytczeny. Testuje dalej, jak rozwiąże pare problemów, któych nie zdołałem pokonać w b1to pozostawie go na dłużej.

Kompilacja jak pisze to: 090115-1850

Szkoda że nie ma x64 :confused:

panowie testuje tez ten build 7022 i powiem wam ze jest ogolnie lepszy niewiem czy wiecie ale podobno microsoft stworzyl juz build 7034 wiec prace ida zeby wydac wersje rc

Coś dziwna wersja kompilacji. Nie będę instalował na razie, coś mi tu śmierdzi [-X

Nie kiwaj palcem, to dobra wersja. Co do kompilacji jaką posiada M$ to już jest 7036 :wink: pisali na zagranicznych blogach.

Chodzi pięknie, powiem szybciej, teraz jakoś to odczułem. Aplikacje mi sprawniej działają.

Testuje go bez żadnego antywirusa i zapowiada się, że nie będę instalował tego bo jakoś nie widze potrzeby.

IE na tyle co obejrzałem działa nawet, nawet.

Jakie są głębsze zmiany w Paint? Jakoś niczego nie zauważyłem względem b7000.

jeśli mam build 7000 to on mi sie zaaktualizuje czy muszę ściągać wszystko od nowa?

Od nowa trza pobrać z nieoficjalnych źródeł, wujek google pomoże :slight_smile:

27b68a9e657fb111m.jpg

93b2eaae1245922em.jpg

Wersja 7022 jest od paru dni w sieci, niewiem jakie są zmiany bo nadal niema sterowników do mojej karty dzwiękowej od creativa (xfi) więc zainstalowałem i odinstalowałem :?

Z tego co zauważyłem, to niektóre ikonki w wordpadzie i paincie zostały odświeżone. Do tego zaktualizowano IE8 i wmp12.

Dodatkowo odczuwam lepszą wydajność względem b7000, jest jak by troszkę szybszy.

Czy klucze od b. 7000 pasują i czy system aktywuje się na nich?

Pasują i aktywuje się bez problemu.

na pebie już jest :slight_smile: ale nie powiem co to :slight_smile:

A jak mam oryginalny klucz to mogę tego 7022 aktywować na tym kluczu ?

przecież neomod napisał post wyżej że klucze od 7000 działają i się aktywuje bez problemu :stuck_out_tongue:

Właśnie instaluje 7 x86 7000 na virtual PC, ciekawe co z tego wyjdzie. Dałem mu 512 ramu.

W pierwszy dzień ściągłem już x64 oraz x86 oraz 15 kluczy a nawet ich nie użyłem, teraz sprawdzę.

Właśnie znalazłem buga w buildzie 7022. Gdy ustawimy pokazywanie ukrytych plików i plików systemowych ukryte pliki nie mają ikonek. :lol: