Windows 7 Build 7022

puki Microsoft oficjalnie nieodstępni nie instaluje, mi tez coś śmierdzi ta wersja

ja mam pytanie wie ktos dlaczego niemoge aktywowac buildu 7022 wyskakuje mi blad error code 0x80072ee2 moze wie ktos oco kaman??

może nie masz klucza do buildu 7022 :stuck_out_tongue:

Mi normalnie aktywował się na kluczu, którym aktywowałem build 7000.

Mógłby mi ktoś podać na PW dokładny link do buildu 7022?

Z góry dzięki.

Ciekawe kiedy Microsoft udostępni na TEJ stronie oficjalnie Build 7022. Nie chcę pobierać z warezów/torrentów, nigdy nie wiadomo co koleś do niej wsadzi.

Możliwe, że w ogóle nie udostępni. Są to niepubliczne kompilacje i jeśli ktoś chce je mieć to musi je ściągać z Torrentów. Jeśli MS udostępni RC1 to będzie dobrze.

Zastanawiam się nad jednym, może pomożecie w wyborze. Nie będzie już publicznych testów Windows 7, myślę czy pobrać teraz z nielegalnych źródeł Build 7022 czy poczekać na 7036 (lub wyższy build) bądź RC1. Nie chce mieć tak, że wgram Windows 7 Build 7022 a za tydzień pojawi się nowszy. Gdyby chociaż Microsoft umożliwił uaktualnienie :evil:

Ja tam jakoś tego nie zauważam :wink: wszystkie programy z których korzystam to portable lub nie trzymające nic w systemie, dlatego spokojnie mogę poświęcić te 30-40 min na aktualizacje na czystko do kolejnego buildu.

Ciągle jednak walczę z sterami do kamerki i mikrofonu … choć już lepiej, bo w tym buildzie jakoś normalnie karta muzyczna się zainstalowała. System chodzi stabilnie, jedyny program który czasami mi odmawia posłuszeństwa to TrueCrypt.

ale programy portable tez przetrzymują swoje pliki w komputerze :stuck_out_tongue:

To raczej nie aktualizacja, a format znowu hehe, ponieważ i tak tracimy wszystko z dysku systemowego jak również przestają działać wszystkie inne aplikacje, gry które wprowadzają jakieś wpisy do rejestru.

Gdybym ja zainstalował już wszystko co mi potrzeba i musiał robić format i od nowa instalować to by mi to zajęło z 3 godziny albo więcej. Dlatego zadałem to pytanie i bardzo bym chciał na nie odpowiedź :wink:

nie opłaca się przechodzić na tą wersje ponieważ Microsoft nie potwierdził autentyczności i może to być zmodyfikowana przez jakiegoś użytkownika poprzednia wersja, zmiana cyferek

devil33 , jak nie instalowałeś to się nie wypowiadaj, bo nie są zmienione wyłącznie cyferki…

Jeśli chcecie być pewni czy macie zainstalowany Build 7022 to przeczytajcie ten news

Po jego przeczytaniu można wnioskować, że kto po prostu posiada IE 8 RC1 po zainstalowaniu Windows 7 to ma Build 7022.

Akurat ściągam Windows 7 Build 7022 z torrentów. Na razie mam 72%.

Po pobraniu wykonam takie kroki:

  1. Pobiorę i zainstaluję program Daemon Tools Lite.

  2. Zamontuję pobrany obraz ISO do Daemon Tools Lite.

  3. Sformatuję drugą partycję, na którą mam wcześniejszą wersję Windows 7 (Build 7000).

  4. Uruchomię instalator i wybiorę zaawansowaną opcję instalacji.

  5. Wskażę sformatowaną partycję i sobie poczekam.

no i … ??? :expressionless:

dobra tez widziałem wersje np. Visty ze zmienionym wyglądem i funkcjonalnością, ale to dalej ta sama wersja Visty

Konfiguracja systemu i rozpoczęcie testów nowego systemu.

Ja jutro właśnie instaluje Windows 7 i nie wiem czy warto jeszcze 7000 czy 7022… ten 7022 coś mi jest trochę podejrzany i mam dylemat czy go instalować, bo tak wiele nie wnosi znowu… :smiley:

ja bym instalował 7000, 7022 jak dla mnie zbyt mocno podejrzane, pierw komunikat że następna wersja to RC1 a pare dni później nie wiadomo skąd na torrent’ach wersja 7022 :o , jak dla mnie zbyt dziwne, nie uwierzę w tą wersje puki nie zobaczę potwierdzenia ze strony MS co do autentyczności