Windows 7 RC już jest!

Spróbuję spróbuję… tylko najpierw muszę się doczekać na ukończenie defragmentacji… Notabene, czy Wam też tak długo defragmentuje ?

Da się jakoś spolszczyć tego win7?

dekanet , ale o co ci chodzi czy o dokończenie ściągania pliku na innym kompie czy o pobranie na innym kompie pliku od początku jeśli chodzi o 1 to nie a o 2 to oczywiście tak

Khazar , jest możliwość spolszczenia 7100 ale nie mogę znaleźć linków i jest wersja RC po polsku ale wydana tylko dla niewielkiej grupy polskich betatesterów

Dodane 05.05.2009 (Wt) 15:21

znalazłem link do spolszczenia jak chcesz link pytaj na PW

Czy build 7100 różni się czymś od 7105 oprócz numeru? Słyszałem że 7105 restartuje PC co 2 godziny, czy to prawda? Do posiadania 7005 nie muszę być beta-testerem M$? Tak BTW. chciałbym nim zostać-używam 7 jako jedynego os i chętnie pomógłbym w jego udoskonaleniu :stuck_out_tongue:

Ściągam właśnie od Microsoftu to RC. Myślicie, że jak w trakcie wyłączę to ściąganie, to będzie można to później kontynuować, czy zacznie się ściągać od początku? (BTW. Co za dureń wymyślił to ściąganie za pomocą programu w Javie… :? )

PS. Tak przy okazji, witam wszystkich serdecznie. Choć DP czytam od lat, raz częściej raz rzadziej, to dopiero teraz postanowiłem dołączyć do forum.

DarkCula , a czytałeś chociaż ten wątek od początku? już w nim jest odpowiedź na Twoje pytanie :slight_smile:

PS. witamy

Przejrzałem wątek od początku jeszcze raz i jakoś nie natknąłem się na wypowiedz, która by odpowiedziała na moje pytanie, czy po włączeniu ponownie przeglądarki, ten dziwny twór w Javie będzie kontynuował ściąganie, czy nie. Więc albo jestem ślepy, albo czegoś nie rozumiem, albo… :expressionless:

mi się nie pobiera przez dziwny twór Javy po prostu pobieram przez menadżera pobierania firefox’a i jak wyłączę i ponownie włączę to pobiera dalej.

No można było i tak, nie pomyślałem żeby w tą stronę kombinować, a teraz już za późno. Nie będę ryzykował, trudno, zostawię włączone i idę :slight_smile:

u mnie pobiera przez coś co się nazywa Download Manager :slight_smile:

przerywałem ściąganie, restartowałem kompa, zmieniałem IP i po włączeniu tego Managera pobieranie jest kontynuowane od przerwanego miejsca :slight_smile:

Ja chciałbym się dowiedzieć jak mogę wysłać “Feedback” do Microsoftu bo zniknęła ta karta w wersji RC. :wink:

Nie można. Już od wcześniejszych buildów nie ma tej opcji. Betatesterzy zgłaszają problemy przez zupełnie inne narzędzie :slight_smile:

Jakie? :wink:

To nie jest narzędzie wbudowane w system. Nie masz co sobie robić apetytu :wink:

To po co udostępniona została wersja RC systemu - żeby każdy mógł przetestować. Dlaczego teraz błędy mogą zgłaszać wyłącznie beta testerzy ? Wiem że to pytanie nie do Ciebie, ale nie widzę zbytnio sensu w programie udostępniania Windowsa 7 RC. :? Pozostaje mi chyba mail do MS z informacją o znalezionym błędzie. :wink:

ściągłem 7 teraz instaluje spolszczenie

jeśli ktoś chce miły dodatek do wersji x64 zapraszam tu:

http://andriusza.spaces.live.com/blog/c … 1867.entry

Owszem, ale tej fazie nie ma już potrzeby wysłuchiwania opinii innych userów niż betatesterzy. Co miało być powiedziano już zostało powiedziane a za “chwilkę” pojawi się RTM i temat zostanie zamknięty

A czy ktoś wie czy nie ma problemów z zainstalowaniem obok xp bo z pierwszą betą u kolesia nie pozwoliło mu obok xp zainstalować co mnie zdziwiło ?

Tak, masz tu opisane:

http://www.centrumxp.pl/Windows7/1934,1 … _Jak_pobrać_i_zainstalować.aspx