Windows 7 Właściwośći grafiki Nie działają

Gdy klikam PPM -> wlaściwości grafiki coś się ładuje ale się nie włącza . czy jest jakis inny sposob zeby to włączyć??? ps. próbowałem resetować karte graficzną , Sterowniki aktualne. Proszę oo szybką pomoc , Bedę bardzo wdzięczny.

A wejdź w ustawienia oprogramowania od karty graficznej, tam też powinny być opcje związane z obrazem :wink:

jak mam w to wejść?

Przeinstalowanie sterowników do karty graficznej.

Przed instalacją sterowników możesz usunąć stare. W tym celu możesz skorzystać z programu Driver Sweeper http://phyxion.net/item/driver-sweeper.html Tutaj instrukcja usuwanie-sterownikow-karty-graficznej-t477391.html#p3011265 W razie gdybyś zrobił coś nie tak i usunął potrzebne sterowniki (np. do karty sieciowej), to wejdź na stronę producenta komputera i ściągnij sterowniki do reszty sprzętu albo poszukaj płyty CD/DVD ze sterownikami - być może otrzymałeś taką przy zakupie komputera. Zaopatrz się w nie zanim zaczniesz cokolwiek robić ze sterownikami. Poczytaj o aktualizacji sterowników: bluescreen-windows-t489660.html

Programu Driver Sweeper użyj w trybie awaryjnym. Oto krótki opis, w jaki sposób włączyć tryb awaryjny? Podczas uruchamiania komputera, jeszcze przed ekranem ładowania Windows przyciskaj F5 albo F8. Powinieneś ujrzeć planszę: http://zodi.com.pl/images/tryb_awaryjny.jpg. Sterowanie? Strzałki góra, dół. Wybierasz “Tryb awaryjny” i wciskasz Enter. Nie musisz się obawiać, kiedy wciśniesz przycisk. Najwyżej system uruchomi się w trybie normalnym i nie pokaże planszy z wyborem trybu, w jakim uruchomić system. Gdybyś miał problem z uruchomieniem w trybie awaryjnym, zobacz: http://www.fixitpc.pl/topic/5694-start- … safe-mode/ Jak Ci się znudzi praca w trybie awaryjnym, to po prostu Start - Wyłącz - Uruchom ponownie.

W razie problemów przywracanie systemu: ktore-programy-moge-usunac-t483768.html?hilit=przywracanie#p3048980 lub SFC: problem-uruchomieniem-systemu-t491976.html (patrz pkt 2).

Pozdrawiam!