Windows 7 z msdnaa - informacja o nielegalnosci systemu

Posiadam windowsa 7 z msdnaa (wersja angielska spolszczona) do tej pory wszystko było ok, a od wczoraj system wyświetla informacje o nielagalnosci systemu. Czy to możliwe że nagle wykryło jakies zmiany? Wczesniej tego samego windowsa instalowałem do testów na słabszym laptopie (niecały tydzień). System nie był rejestrowany.

Czasem serwery zwracają błąd. A jakie zmiany miał wykryć, że o tym wspominasz? Co kombinowałeś? Proponuje kontakt z MS.

spolszczyłem Win 7 Pro ang w sposób opisany na forum,

problem-instalacja-spolszczenia-win-professional-x64-t349195.html

Najbardziej podejrzewam to ze system byl instalowany na 2 maszynach…a tak chyba nie można choć z vista kiedyś robiłem tak samo:D i smigała sporo czasu do momentu przesiadki na 7ke.

Dwa na tym samym kluczu,no to masz odpowiedz :slight_smile:

i zarejestrowałeś na 2 kompach? Jeżeli tak to masz nie legalnego OSa… jeżeli zainstalowałeś na x kompach ale zarejestrowałeś kluczyk tylko na 1 PCcie to legalny i nie powinno być problemów.

Wpisanie klucza przy instalacji przy kompie z netem równa się zarejestrowaniu.

System z MSDN AA nie jest w wersji OEM, lecz BOX, można przenosić. Skoro dał się aktywować na drugim komputerze, to nie powinno być później problemów, chyba że zainstalowany jest jednocześnie na dwóch komputerach.

jest zainstalowany na 1 kompie i nie był jednocześnie na 2 maszynach. Nie był rejestrowany ale aktywowany skoro pobieral juz jakieś łatki, ale między rejsetracja a aktywacją jest różnica?

Tydzień temu miałem ten sam przypadek. Zdziwiłem się bardzo. Pomogło przywracanie systemu z dnia gdy było OK.

Sorry, ale co wy gadacie. Może przeczytajcie porządnie umowę i licencję. Soft z MSDN AA (oprogramowanie oraz OS od MS) można m.in.: instalować na dowolnej ilości komputerów jakie posiadacie w domu (w sensie w waszym “gospodarstwie domowym”), nie można używać tego do celów komercyjnych / zarobkowych. No i kilka tam jeszcze innych. Mało tego. Oprogramowania można używać dalej, nawet jeśli nie jest się już studentem/uczniem, a co za tym idzie nie ma się konta w MSDN AA. Jedyne zastrzeżenie jest takie, że nie można przeinstalować softu, np systemu operacyjnego. Dodatkowo może zaistnieć sytuacja odcięcia user’a od aktualizacji, ale soft nadal jest legalnym softem.

dobra więc ktoś zna jakies rozwiązanie? wydaje mi się wcześniej pobierał jakąś poprawke po czym wywaliło błąd. Nie chce mi sie przeinstalowywać systemu:/

Nie lepiej wgrać klucz 30 dni i od nowa aktywację zrobić?

a jak to zrobić?

Próbowałeś ponownie aktywować system? Klik PPM na Komputer > Klik “Zmień klucz produktu” i zostaw pole puste. Zaakceptuj ponowną aktywację systemu operacyjnego.

Jak wgrać klucz 30dni? Google powie Ci jaki jest serial do trial, tu nie wolno ich podawać. (NIE JEST TO NIELEGALNE!)

ok poszukam i sprawdze takie rozwiązanie