WIndows Installer Błąd

Otóż cały problem dotyczy windows installera, przy próbie instalacji czegokolwiek wyskakuje mi błąd 2203. W wypadku próby przeinstalowania windows installera, wyskakuje mi komunikat iż w magazynie brak miejsca i tak dalej… Bardzo proszę o jakie kolwiek informacje w tej sprawie, co mam zrobić ?? Mam Vistę Basic x32… I sporo wolnego miejsca na dysku:(

JESZCZE RAZ PROSZĘ O POMOC !!

tez mam podobny problem i wyrzuca mi blad przy instalacji Nero na Ultimate 64bit (http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=188257) i nikomu nie udalo sie znalezc przyczyny tego bledu :confused:

Opisz dokładniej ten błąd daj jakiegoś screena jak byś miał i dokładną jego treść.

Oto i screeny:

1 OBRAZ

2 OBRAZ

Error 2203 zniknął po zmianie ustawień dostępu dla użytkownika SYSTEM tj. umożliwienie możliwości zapisu plików w folderze. Nadal jednak nie mogę przeinstalować Windows Installera.

No i trochę odchodząc od tematu mam problem z WMV, przy próbie otwarcia przycina mi się i w jakiś dziwny sposób “strzela”…

Tak szczerze to niemam visty i średnio się znam ale widze że dałeś screeny to się naszukałem i najbardziej prawdopobone że znajdziesz pomoc tu:

http://support.microsoft.com/kb/927520/pl

lub tutaj:

http://support.microsoft.com/kb/930984/pl

Co do twojego WMV to poniżej tekścik jeśli masz taki ekran być może wina właśnie leży po stronie twoich parametrów lub monitora.

Wymagania sprzętowe pozwalające osiągnąć pełną jakość interfejsu (na ekranie LCD 17") są jednak dość spore - dla w miarę płynnej pracy minimalna konfiguracja obejmuje procesor o częstotliwości 1GHz, 1GB pamięci RAM oraz kartę graficzną zgodną z DirectX 9.0c i posiadającą 128MB pamięci VRAM.

Pozatym zacytuję:

Więc krótki wniosek spróbuj zwolnić trochę ramu wyłanczając wszelkie najbardziej żarłoczne procesy i spróbuj jeszcze raz odpalić instalatora.

To na tyle mam nadzieję że cokolwiek się z tego przyda powodzenia !