Windows nie wstaje na FSB 422MHz

Spróbuj zainstalować, jak się nie da, to zmniejsz takty, bo może to być już nieco za dużo.

Wywala mi że mam zły SP. Mam Sp3, a ta aktualizacja jest na SP2. Skąd można pobrać na SP3??

Google nie gryzie.

http://www.pcworld.pl/news/134525/Micro … rania.html

Ale ja mam zainstalowany SP3. Chodzi mi o tą aktualizacje KB929338 na SP3.

SP3 zawiera wszystkie wcześniejsze aktualizacje.

Aha, czyli z tych błędów wynika, że niemoge wycisnąć 1050MHz z RAMów.

1050 to bardzo dużo z nich.

Udało mi się ustawić równo 1000MHz na taktowaniu CPU 3,75GHz i oto wynik:

dsc00859gn5.th.jpg

To jest taki sam obraz jak na CPU 4,00GHz i więcej (w poprzednich postach podałem). Więc te obrazy to wina RAMów, a nie CPU. Pewnie jak kupie jakieś lepsze RAMy to pójdzie na 4,00GHz CPU (lub więcej)??

No to kup te RAM-y.

Tylko jakie i ile z nich wycisnę??

Cruciale Ballistix 2x1GB z allegro. 1200MHz.

Tylko jest 1 mały problem, bo bym chciał sprzedać te goodramy i jest problem z gwarą. Mam ją na jakieś 5 komponentów i ona jest na 1 papierze. Mogę zrobić xero tego papieru (gwary), czy muszę iść do tego sklepu, żeby nową wypisali czy cuś??

Zapytaj się sprzedawcy. Ja się na tym nie znam.

Dobra wezmę te co podałeś, tylko narazie nie mam hajs. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

W sklepie nie powinno być najmniejszych problemów z wypisaniem gwary na te ram’y.

A jak z formą A-Data?? Na ile je wykręce??

Zależy, bo A-Daty są na zupełnie przypadkowych kościach. Cząstka z nich jest na micronach D9GMH, ale to tylko cząstka. Parę miechów temu mieliśmy gościa, który wyciągnął dokładnie 840mhz i ani MHz-a więcej.

Cruciali już się nie opłaca brać bo zaczeli już na gorszych kościach robić, ja bym brał bez zastanowienia mushkiny

a ty ciągle o tych mushkinach :stuck_out_tongue:

no i Cruciale nadal są robione na micronach D9GHM, więc nie wiem w czym problem :wink:

adam749

i tak jeśli kupisz Crucial’e 1066 to będąpracowały standardowo na 800MhZ (twoja płyta tyle obsługuje) więc ja bym ci polecał Crucial’e 800 lub AxeRam 800 na allegro.pl za około 150zł :wink: a też pójdą na te 1050-1100 :wink:

Składam kumplowi kompa i mam okazje przetestować jakieś dobre ramy np; te cruciall. Jak będą dobrze działać i dojde do 4GHz to opchne mu te swoje goodramy.

Pytanie: brać te Cruciall do testowania czy jakieś inne?? Cena do jakiś 200, zresztą nie mój hajs hehe.