Windows Update automatycznie wgrywa starszą wersję sterowników do karty graficznej choć mam najnowsze

Witam windows podczas pobierania aktualizacji miesza mi cały czas w sterownikach instaluje starszą wersję sterownika do grafiki jak się pozbyć tego problemu ? (najlepiej gdyby wogóle nie mieszał w sterownikach)

opcja we właściwościach systemu zakładka sprzęt i Ustawienia instalacji urządzeń na nic nie wpływają nieważne co zaznaczę i tak automatycznie wgrywa mi się starsza wersja sterownika

Należy odinstalować sterownik, zresetować, użyć tego narzędzia i nim ukryć aktualizację tego sterownika, zainstalować nowy, gotowe.

jak odpalam to narzędzie to nie ma tam tej aktualizacji z tym sterownikiem cały czas mi wciska WU wersje 456.71 a miałem zainstalowaną 466.27

poprawka udało się odpaliłem to jeszcze raz po restarcie zaraz i niby ukryło przy okazji ukryłem też inne

dzięki za pomoc zawsze sam aktualizuję sterowniki a WU zamiast mi je aktualizować to wprowadzał downgrade :smiley:

Windows 10 Pro też wymaga tego pliku?

M$ podobno wycofał to narzędzie, teoretycznie dodał wycofywanie aktualizacji w którejś tam poprawce. Z tym, że to nie zawsze działa.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.