Windows Vista Service Pack 1PL 32bit RTM już jest

Moim zdaniem wąskie jest bardziej zgrabne i przyjemne dla oka. Ja też takie chce :smiley: (a nie mogę)

no ja też bym chciał ale co zrobisz, że to tylko Vista :slight_smile: w tym systemie można się wszystkiego spodziewać

zainstalowałem tą aktualizację dla języka polskiego, restart kompa, i nic, no cóż, zobaczymy …

aha tylko że jam mam styl hal 9000 a nie aero glass…zaraz zobacze jak na nim…

edit:

więc to się zmieniło tylko jeśli chodzi o inne style…standardowe aero zostało nadal grube

ja mam normalny styl i po instalacji sp1 też zmieniło mi się menu start na wąskie :slight_smile:

edit:

Screen: 1eec7291f3e14414m.jpg

PS. nigdy nie podmieniałem żadnych plików żeby zwęrzyć menu start.

Mam dwa pytania:

  1. Czy w Vista Service Pack 1 PL dodane zostało narzędzie do tworzenia dysku kopii zapasowej - Recovery Disc - lecz na nośniku CD.

  2. Mam włączoną opcję automatycznego wyszukiwania aktualizacji, lecz Service Pack 1 nie pojawił się jako aktualizacja opcjonalna w WU.

a pobrałeś inne opcjonalne?

jeśli nie to pobierz je i kliknij wyszukaj aktualizacje…

To jest jakieś śmiechu warte :wink: jedni mają wąskie menu start, a inni szerokie ?! No dziwne czy wy macie jakiegoś innego SP ? No właśnie nie i to jest już najdziwniejsze. Nie podoba mi się to, wszyscy powinni być równi, dla mnie to jest dyskryminacja, a może ja też chce mieć wąskie menu start ? Ach, można tylko westchnąć i powiedzieć, że znowu MS nam psikusa zrobił. :?

KYNEK , ma wycięte z menu start Pomoc i obsługa techniczna, nikt do tej pory nie wpadł na to? :?

PS. Dzięki MS za SP1:) nareszcie… jest dużo lepiej :smiley:

9768d6d93d9ec37am.jpg

U mnie jakoś nie jest wycięte Pomoc i obsługa techniczna a Menu Start jest wąskie!

Tylko nie wiem dlaczego po zmianie stylu na zwykłe AERO GLASS Menu Start wraca do starego wyglądu SZEROKIE (style wizualne z Sunrise Vista Konfigurator) :oops:

a ja mam pytanie do znawców… zainstalowałem te sp 1 i po tym fakcie system widzi 4 gb ramu ale po odpaleniu czegos takiego jak windows media center w opcjach i ustawieniach pokazuje nadal 3072. co tu jest grane ?? czy ta poprawka sp1 to nie jakiś tam zamulacz dla użytkowników zeby nie reklamowali produktu VISTA z powodu tego ze nie widzi 4g ramu ??

wiesz Vista 32 bitowa nigdy nie obsluzy 4GB ramu , tylko moze najwyzej widziec te 4Gb prawidlowo ale w calosci niekorzysta z niej.

jak pobrać DX10.1 ?? gdzie to mozna zassać ?? z góry dzieki za odpowiedź

jak masz sp1 to już jest w nim i nie trzeba instalować

A ja miałem SP1 RTM PL już od ponad półtora miesiąca…

Ma ktoś jakiś pomysł na to wąskie menu ? Bo to jest dla mnie kompromitacja MS, wszyscy powinni być równi wobec tego faktu. Dla mnie to jest dyskryminacja :wink:

Ja zrobiłem z tej okazji formata i system chodzi perfekcyjnie choć przed wydaniem SP1 też nie miałem z Vistą większych problemów.Spadło zużycie procka i ram system szybciej się uruchamia choć tu obiektywnie będzię się można wyrazić po dłuższym użytkowaniu.IE szybciej wczytuje strony generalnie w moim odczuciu zmiany na duży plus. =D>

Może nie na temat ale prośba do użytkownika ‘‘plgracz’’ o link do jego tapety. :slight_smile:

pozostaje CI chyba tylko ręczna podmiana pliczku, ja też musiałem to zrobić i teraz menu jest rzeczywiście węższe

viewtopic.php?f=7&t=182447 :slight_smile: