Windows Vista Service Pack 1PL 32bit RTM już jest

No i dla wszystkich niedowiarków. Proszę jak MS się postarał. Mamy 15 kwietnia i SP1 jednak się pojawił. No i brawo dla vortalu, jedna konkretna informacja i nic więcej. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … +po+polsku!

Jest na Windows Update oraz na stronie dobreprogramy.pl. :wink:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ice+Pack+1

JEst na WU wlasnie sciagam:)

Ja jestem rozczarowany bo na pierwszy rzut oka po instalacji nie widzę najmniejszych korzyści z sp1! ani mi się system szybciej nie uruchamia ani system szybciej nie chodzi. To jest moja ocena po 2 godzinach po instalacji pakietu. Może po kilku dniach pracy system sam się trochę skonfiguruje bo gidzes czytałem że sytem coś usuwa jakies pliki przez kilka dni w zależności od użytkowania kompa. Generalnie czekałem czekałem na sp1 i jest wielka klapa!

Może inni bedą bardziej zadowoleni :slight_smile:

pozdr

M

Zadowoleni powiadasz :smiley:

Ja właśnie zainstalowałem, chyba godzinę albo i dłużej się instalował :o

Po instalacji wysiadł mi domowy LAN i głowie się co teraz zrobić (konfiguracja połączeń sieciowych ustawiona jest jak wcześniej) :?

EDIT:

Chyba jednak system z czasem coś konfiguruje, bo po kilkunastu minutach LAN zaskoczył jak po staremu :lol:

Ja jestem bardzo zadowolony z SP1, ponieważ naprawił mi wszystkio to z czym miałem problemy np: nie działał mi Windows Media Center teraz nareszcie zaczął działać! I zauważyłęm szybsze włączanie się kompa i wyłączanie. U mnie instalacja pobrana z WU instalowała się w niecałe 30 minut!!

Jestem wprost zaskoczony instalacja tak jak w przypadku lukaasa trwała ok 30 minut, a teraz komputer działa jak burza !

Tak z ciekawości zapytam jak u was wygląda menu start bo u mnie dziś zmieniło się na wąskie bez żadnej mojej interwencji.

SP1 mam już ponad miesiąc. Czy wam też się zmieniło ?

Nie możliwe że masz ponad miesiąc może masz sp1 rc2 ? betę? Oficialna wersja sp wyszła wczoraj i nic sp wyglądu nie zmnienił ! Odinstaluj tą sp1 rc2 co masz teraz teraz i ściągnij z sp1 finalnego z tego linku: http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=pl

SP1 w wersji finalnej do Visty jest już dość długo, dopiero wczoraj WU udostępnił ją dla wszystkich :slight_smile:

Yhm, “dość długo” i w dodatku z bugiem zmieniającym menu start, jak widać… A trzeba było zaczekać i instalować oficjalne, finalne wersje, a nie jakieś “skądś”.

Owszem po zainstalowaniu SP1 dzisiaj zainstalowała się poprawka z WU (oznaczona jako OPCJONALNA) i Menu Start JEST WĄSKIE :slight_smile:

Menu start zmieniło się dopiero dzisiaj, może wam też się zmieni a SP1 jest już długo takie same jakie teraz można pobrać z WU,

czyli Windows6.0-KB936330-X64-wawe1.exe.

b26f15c4fa0fb17cm.jpg

dziwne…mi wczoraj po instalcji aktutalizacji coś tam polskiego…i jest wąskie

Pokażcie jakiegoś screena jak wygląda wąskie, bo u mnie jest takie jak było.

U mnie po instalacji SP przy każdym uruchomieniu Visty włącza się jakaś plansza dosowa związana z bootloaderem :evil:

wlasnie tez sobie zainstalowalem SP1 i ta dodatkowa aktualizacje o ktorej mowa wyzej - niestety menu start jest takie same , czyli szerokie ( oczywiscie reboot byl)

4610dc01be63d2dbm.jpg

po instalcją jakiejś aktualizacji do języka polskiego mi się wąskie zrobiło…

i znowu komedie :0 u jednych jest cienkie menu u innych nie :slight_smile:

po instalacji tej aktualizacji uruchamiałeś ponownie kompa ?

Bo ja zainstalowałem tę aktualizację, która mi się też pojawiła po instalacji sp1 i jak na razie mam menu takie same :slight_smile:

mi po 2 restarcie się tak zrobiło…

ja wlasnie zrobilem 5 resetow kompa po tej instalacji dodatku i nadal mam menu szerokie :slight_smile: ( nieprzejmuje sie tym bo to Vista)