Windows VISTA SP1 RC - spostrzeżenia i problemy

No chyba nie do końca usunięty bo od czasu do czasu też mam gadżety pozmieniane kolejnością.

U mnie na RC Refresh zawsze się ładują we właściwej kolejności.

Wersja Refresh. Żadnych kłopotów. szybszy start systemu i szybsze kopiowanie.


Reakcja tego programiku na wpis na ekranie jest żadna… Czyli jak było tak jest. Natomiast pozostaje pytanko, w takim razie jakie są procedury tego niby Removera…?

// Połączono posty.


Oo, to, to…

// Połączono posty.

Powiem tak. Odpuszczę sobie te dyrdymały i poczekam na wersję finalną. Ale… . Nie dam głowy ale jak nic powtórzy się sytuacja z XP-ka i wkrótce po SP1 usłyszymy zapowiedź SP2… :stuck_out_tongue:

Najlepsze jest to że nadal w wersji polskiej Visty nie działa gadget pogoda który domyślnie się znajduje w sidebarze, a się zainstaluje wersję po ang. to gadget działa nawet dla regionu Polski.

Ja używam od kilku dni SP1 RC Refresh i muszę przyznać, że jest znaczna poprawa. System chodzi znacznie szybciej, nie przywiesza się, szybciej sie uruchamia i wyłącza także ogólnie to jest dobrze. Z minusów to sypiące się gadu, ale to juz standard (no może po wgraniu SP1 rzadziej się sypie) i przestawiające się gadżety w pasku bocznym. Więcej niedomagań nie zauważyłem jak narazie. Finalna wersja zapowiada sie obiecująco.

A jak z tym USB? Pisałem wcześniej w innym temacie, jaki mam problem (USB nie wstaje po wstrzymaniu, przez to - najprawdopodobniej - nie wyłącza się laptop i nie usypia), a irytuje mnie to tym bardziej, że mam kartę muzyczną na USB…

No i nie chce mi się bawić w beta-testera za darmochę i przeinstalowywać systemu co tydzień, więc RC nie instaluję póki co (no, chyba, że rozwiąże to mój problem).

---------------EDIT-------------------

Zainstalowałem jednak SP1, problem rozwiązany ![-o<