Windows Vista

Tak koledzy pokroju Sikawa nie potrafią czytać ze zrozumieniem i skupiają się na zdaniach wyrywanych z kontekstu i hejtowniu nie wnosząc żadnej wartości merytorycznej do tematów. Poza win10 i fb nie ogarniają tematu systemy typu 98/XP itd to dla nich taka oldscholowa historia jak 2 tępe miecze z bitwy pod Grunwaldem

Zabrakło C. jak Sikawa jesteś prymitywnym Ciu…Lem nie potrafiącym czytać ze zrozumieniem i tyle (twoja edukacja opierała się na testach ABC co widać w każdej wypowiedzi na forum), takie osoby jak Ty bezkarnie niszczą środowiska Forumowe pozostając w gronie własnej adoracji i nic nie wnosząc poza spamem. Ty a może masz udziały w MS

cH…-ydrant cie obchodzi kto na czym pracuje albo stawia na nogi i po co. Nie potrafisz pomóc nie udzielaj się małpeczko bananowa sr… tęczą :smiley:

Widzę, że muszę odkurzyć banhammer :wink:

Si, si panie! Sidkwa nie odpuści, a wolnym ludziom nic nie zrobisz, najwyżej trafią do winclub.

A co Ty wniosłeś?

Ty to chyba chcesz wyłapać. Dostałeś już masę informacji, które jak widzę olałeś, bo upierasz się przy swoim. Z doświadczenia wiem, że tacy jak Ty nie odpuszczą do samego końca, a wcześniej zaczynają swoje osobiste wycieczki do użytkowników, którzy się z nimi nie zgadzają.

Jak tak dalej pójdzie to dostaniesz bana i na tym zakończymy Twoją podróż.

1 polubienie

przeczytaj uważnie od początku to się dowiesz :smiley:

no właśnie :wink: o tym pisałem brak czytania ze zrozumieniem od początku postów tylko podpinanie się do sporów wywołanych przez innych, równie zaangażowanych do naparzania słownego z kompletnym brakiem zaangażowania merytorycznego :smiley:

Jeden żartował, drugi wkładał człowiekowi vistę do trumny, a wieś stawia szubienicę.
Czy to nadal DP forum?

Z regulaminu forum wynika że:

Na forum obowiązuje także regulamin serwisu

Pragnę nawiązać zatem do:

Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną

serwisu dobreprogramy.pl źródło:
https://www.dobreprogramy.pl/Regulamin.html

§6 Komentarze
5. Komentarz nie zostanie opublikowany w całości bądź w części, jeśli zawiera:
b. treści mogące obrażać inne osoby,

notorycznie ja i inne osoby są obrażane przez użytkownika @Sidkwa oraz innych mu podobnych szukających jedynie zamętu

c. sformułowania mogące obrażać jakąkolwiek grupę społeczną, etniczną lub wyznaniową;

pragnę zauważyć że użytkownicy starszych programów/systemów takich jak np. win98/XP/Vista tworzą odrębne grupy społeczne w rozumieniu Regulaminu Forum co czyni że szykanowanie ich systemów użytkowych łamaniem ww. regulaminu

d. sformułowania, które są nakierowane na eskalowanie konfliktów pomiędzy komentującymi;

wypowiedzi typu

są ukierunkowane w kierunku eskalacji konfliktu

6. Komentarz nie zostanie również opublikowany, jeśli:
a. pozbawiony jest jakiejkolwiek logicznej treści,

brak logicznego powiązania z tematem głównym - w złośliwych komentarzach

b. nie ma związku z tematem komentowanego newsa i/lub może utrudniać innym użytkownikom korzystanie z Serwisu,

brak związku z tematem głównym - komentarze offtopowe nastawione na konflikt

c. został wprowadzony przez osobę, która notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy oraz utrudnia innym użytkownikom dyskusje związaną z publikacją,

@Sidkwa notorycznie łamie zasady zamieszczania komentarzy nie związanych z tematyką tematu, utrudniając tym samym merytoryczną dyskusję sprowadzając dyskusję do poziomu kopania się po kostkach

Czekam na reakcję ADMINISTRATORA
ze swojej strony przepraszam, za emocjonalną reakcję w odpowiedzi na obrażanie i urąganie mojej godności jako człowieka

Zapomniałeś jeszcze o obrazie twoich uczuć religijnych. :innocent::rofl:

:stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Czy można jeszcze bardziej ośmieszać się swoimi postami jak to czyni @StanCart? Ja wierzę, że można i to jeszcze nie jest jego szczyt formy więc z niecierpliwością czekam teraz na post jak go molestuję i jak skieruje skargę na mnie do Ziobry albo jeszcze wyżej aż za granice Polski do Trybunału Praw Człowieka.

Ok. Albo będzie spokój, albo niektórzy złożą dwutygodniowe śluby milczenia. @StanCart mam Ciebie na myśli. Masz postawę roszczeniowo-agresywną, trzymasz się kurczliwie twierdzenia, które gdzieś zasłyszałeś, i które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Koledzy grzecznie Ci to próbowali wytłumaczyć, a Ty robiłeś się coraz bardziej agresywny.

Resztę też upraszam o spokój. Nie ma co się nawzajem podjudzać.

BTW. @StanCart tak groteskowej próby użycia regulaminu forum jeszcze tu nie widziałem, przy czym sam sobie niedźwiedzią przysługę robisz.

3 polubienia

Rychu, bez ruskich napisów się nie liczy.

GRATULACJE :smiley:
Szkoda słów, zamiast powyrzucać treści offtopowe (włącznie z moimi) i wszystkich na równym poziomie przywołać do porządku właśnie dałeś przyzwolenie tym gościom na dowalania ludziom w komentarzach upewniając ich jeszcze “w ich pseudo racji” i bezkarnym złośliwym działaniu. przy okazji jeszcze mnie ośmieszając kiedy powołałem się na regulamin. NO GRATULUJĘ :smiley: Banda wzajemnej adoracji, a nie forum !!!

BTW przynajmniej potrafię wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i przeprosić lub przyznać się do winy będąc uprzednio sprowokowanym.
Jeśli moja niedźwiedzia przysługa przysłuży się do sytuacji w której Moderator weźmie w końcu odpowiedzialność za forum i powyrzuca wszystkie zbędne wypowiedzi wszystkich złośliwych offtopów włącznie z moimi to już odniosłem pożądany skutek.

Ale ty się skupisz na moich bo w reszcie kolesiostwa nie widzisz problemu, no bo po co, bo przecież na PW czegoś ktoś w końcu od ciebie oczekiwał i żądał.

Już pominę fakt, że na priv mogłeś bardziej osobiste wycieczki zrobić w moim kierunku, a nie na ogólnym, gdzie powinieneś wszystkich potraktować jednakowo - ale to świadczy też o klasie jednostki zarządzającej

Na szczęście nie ma obowiązku tutaj siedzieć.

3 polubienia

W sumie na tym wszyscy możemy skończyć. Nie ma co dalej drążyć. Nie widzę sensu.

Licencje mam na M$ Windows 98SE, Windows Nt4.0, XP Home Edition Professional i Windows 7. Niczego nie żałuję.
Jeśli komuś Linux wystarcza to świetnie! Bardzo mnie to cieszy.
Linuks to idea, windows to kasa. I całe wyjaśnienie.

oryginał

działa tak jak należy :joy: Temat zamknięty.