Windows vs linuks

kraza przeróżne zestawienia , jako by windows byl bardziej popularny od linuksa, tak jest to fakt, tylko w zestawieniach nie powinna byc podawana liczba spiraconych nielegalnych wind ktora bardzoooooooo znaczaco zawyzaja statystyke odwiedzanych stron pod znaczkiem ms, i juz az tak rozowo by nie bylo…

a producenci softu chociaz troche sie wzieli jeszcze patrza nie tak jak powinni na linuksa

No i co z tego, że pirat, Windows jak Windows tylko że nielegalnie pozyskany. Fakt, że Microsoft nie wprowadza nowoczesnych zabezpieczeń takich np. jak w najnowszych grach. Moim zdaniem piraty nie zawyżają statystyki.

nie ???

co sie do kogo wejdzie to pirat , lagalnego ma 1 na 10 albo i nie

nie zawyzaja hihihi :stuck_out_tongue:

dlatego juz wiesz czemu ms toleruje piratow i nie wprowadza nowoczesnych zabezpieczen …

to są tzw. “Chwyty marketingowe”,mnie już powoli przestaje martwić mała ilość użytkowników linuksa.

heh,zgadzams ię z tym że te piraty zawyżają,żaden z moich osobistych znajomych nie używa linuksa,a wykupioną licencją na windowsa ma tylko jeden :roll:

No nie, bo czym się różni pirat od legala ??

Nie jest to jakaś imitacja tylko system zaistalowany dysku.

Wartość użytkowa taka sama tylko nie dostępne poprawki do pobrania.

:roll:

To jest chyba oczywiste…

BTW jaki jest cel tego tematu ??

A czym się różni kradziony samochód BMW od zakupionego BMW?

Myślę, że to pytanie rozjaśnia wszystko, ale dla osób, które nie zrozumiały ironii, wyjaśnię…Tutaj chodzi o koszty. Koszty, których znacząca ilość osób nie ma zamiaru pokryć…lub nie chce(tutaj cytat jednego z moich dawnych kolegów)…“Bo po co?”

No, a przecież…

“Po co płacić za lizaka?”

W końcu…

Skoro kogoś nie stać na BMW to go nie kupuję, prawda? Pójdzie do salonu i go sobie weźmie nie płacąc za niego? ( kradnąc )

Bo to przecież…

Po twoich wypowiedziach mztswk twierdzę, iż pojęcie kradzieży nie jest Ci znane…A szkoda.

Uważam, że wojownik ma rację mówiąc, że wersje MS Windows legalne inaczej nie powinne wchodzić w skład ankiet.

A tak dla rozjaśnienia…Nie korzystam z alternatywy Windowsa ze względu na koszta, gdyż posiadam Legalny Windows w wersji na 2 komputery(brat), natomiast zmieniłem ze względu na decyzje systemu za mnie.

wojownik chyba nie zabardzo rozumiesz jak to wsytko działa. Co mają producenci softu do linux? Jakie statystyki? Z Polski je brałeś? Ze stanów? Tam wiekszość kompów to Mac…

Linux nikomu nie płaci za soft… MS wręcz przeciwnie… Mając pirata robisz i tak bardzo dobrą reklamę dla MS a co za tym idzie? Płacisz mu tak czy inaczej…

Naprawde tyle o mnie wiesz ??

Co jeszcze ??

A może nie zrozumiałeś tego co napisałem ??

Jeśli chcesz mnie atakować i obrażać bo nie podabają Ci się moje wypowiedzi i poglądy to lepiej się zamknij, bo nic o mnie nie wiesz. (BTW mam legalnego XP)

Tak czy inaczej nie będę dyskutował z niepoważnym człowiekiem.

Trafiłeś chyba w sedno

A szkoda, bo przecież powiedziałem:

Nie atakuję Cię, a już w szczególności nie chcę obrazić. Poprostu mówię otwarcie swoje poglądy. Nie szukam zwady w tak dobrym forum. Nie twierdzę, że:

A z pewnością zrozumiałem twoją wypowiedź.

Może zakończmy tą bez sensowną dyskusję. Po prostu irytuje mnie brak umiejętności wyczucia pojęcia kradzieży i z pewnością wiele osób popiera moje zdanie. Nie twierdzę także, że masz nie legalny system.

No tak…Z pewnością każdy użytkownik sam sobie napisze oprogramowanie do kamery Logitech QuickCam czy też do klawiatury Labtec. A teraz po co zakupiłem licencje na Adobe Photoshopa skoro Linuks go nie obsługuje.

A statystyki brał z pewnością z Polski, bo przecież:

http://pl.youtube.com/watch?v=xC5uEe5OzNQ

to jest stare

i głupie :stuck_out_tongue:

jakby linuks nie był darmowy to tez by bylo wiele piratow z linuksem

Jeju , po co takie tematy?Przecież wiadomo , że każdy będzie bronił swojego systemu.Ja tam jestem zwolennikiem obydwu , zarówno Windy jak i Linuxa.

a ja jestem Windows

masz w sobie tyle dziur i kazdy do Ciebie wchodzi?

temat raczej jest do zamkniecia :wink:

linux ma jeszcze więcej, a po pierwsze mam G data Internet Security 2007 więc nie mam się czego bać zawsze mnie ratował, przed wirusami, a już miałem bardzo dużo.

adas2333 czego linux ma wiecej? wirusów? :smiley: :lol:

Możesz udowodnić jakoby Linuks miał wiedzej dziur ?

Nie jest w stanie udowodnić, że ma więcej, ale też nikt nie jest w stanie udowodnić, że więcej nie ma. Tak sobie można pisać i się kłócić bez końca.

btw. Wojenki typu “Windows vs Linuks” przypominają mi zabawy dzieci z piaskownicy:

  • Ja mam największą moc!

  • Nie, to ja mam największą!

  • NIE! Ja mam zawsze większą moc od twojej o jeden!

  • Nie prawda!

m4rciniak niekoniecznie, dziury mozna udowodnic na zasadzie statysyk…