Wisła Kraków

Czy Wisła Kraków awansuje do Ligi Mistrzów?

W pierwszym meczu w Krakowie wygrała z Panathinaikosem Ateny 3:1.

Świetnie spisali się Paweł Brożek i Rafał Błaszczykowski.

Słabo natomiast bronił “Radek Michalski” jak to komentator Dariusz Szpakowski powiedział. :smiley:

Radosław Majdan (dla niewiedzących) :slight_smile: .

Majdan wcale nie spisywał się słabo. Sądzę, że na wyjeżdzie będzie ciężko. Żywiołowa publiczność grecka w liczbie 50 tysięcy zrobi wrzawę jakich w Polsce nie doświadczymy. W typowanie wyniku się nie bawię, bo raz mi już nie wyszło :wink:

Sądzę jednak, że wynik będzie o tyle dla Wisły korzystny, że awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Nie?

1 bramka w 2 min strzelona przez Olisadebe.

Majdan wyskoczył do piłki i co?

Nie złapał jej a Olisadebe dobił piłkę.

1:0 dla Panathinaikosu.

Majdan myślał, że jest spalony i wziął piłkę ręką złapał.

Dla mnie to najsłabszy zawodnik meczu, z taką formą jak Wisła awansuje do LM to stracimy dużo goli.

Sam trener powiedział, że to był błąd krycia, a nie wina Majdana.

A co miał myśleć jak miał piłkę w ręku, sędzia boczny trzyma w górze chorągiewkę, a główny zagwizdał :?:

Zresztą popisał się ituicją bramkarską w sytuacji, która wyniknęła z tego zamieszania. Miał też mnóstwo celnych wykopów. Więc od Majdana to się odturlaj :stuck_out_tongue:

Celnych?

To wyglądało tak, jakby Majdan był po jakiejś imprezie.

Nie popisał się w pierwszym meczu.

Natomiast młody Paweł Brożek zagrał bardzo dobry mecz i co najważniejsze strzelił gola na 1:1 dzięki któremu Wisła dzielnie konstuowała kolejne akcje pod bramką Greków.

Tomek Frankowski też grał bardzo dobrze, zaliczył gola i asystę.

Brawo dla całej Wisły! :slight_smile:

Gola i 2 asysty. Widać jak oglądałeś ten mecz.

W pierwszym meczu to się sędzie nie popisał, jeśli już mowa o popisach.

Reczywisce mlodziki spisali sie swietnie! Dodac mozna jesz Dudke.

Słabo spisal sie “Michalski”, ale to Wisla wygrala mecz i jesli odpadnie to tez bedzie to Wisla, a nie Michalski! Zawsze pretensje do bramkarza :oops: !

Paradoks :smiley: Zurawski przeszedl do silniejszego Celticu, a Szymkowiak do Trabzonu, ale to WISELKA ma duze szanse na awans do CHL!!

Chlopaki nawet nie zagraja w Pucharez UEFA.

Gratuluje Chlopakom charakteru!

Wisełka kochana stoi przed niepowtarzalną okazją i na pewno ją wykorzysta

Tak?

A ty pewnie przeczytałeś to w jakimś portalu, a jak się pisze “pod wpływem emocji” to czasem tak się zdarza. :?

Co do sędziego to zgadzam się z tobą.

Frankowski czy jakiś inny piłkarz Wisły był wyszedł po długim przerzucie piłki na pozycję “sam na sam” z bramkarzem, a sędzia odgwizdał spalonego.

Jak myślicie, gdy Wisła awansuje do LM można by ułożyć jakąś piosenkę o naszym zespole.

W końcu ostatnim zespołem który awansował do Ligi Mistrzów był Widzew Łódź. :slight_smile:

Dziwne, że o 2 asystach piszą w większości dzisiejszych dziennikach…

O awans grali bodajże wtedy z Broendby Kopenhaga. W rewanżu w Kopenhadze do przerwy przegrywali 3:0. W przerwie komentatorzy spisali mecz na straty i cały awans zresztą… A tu proszę… Majak strzela na 3:2, komentator meczowy drze się w niebogłosy… Turecki sędzia kończy mecz i Widzew awansuje…

Jedyną piosenka ktora chcialbym uslyszec po awasnie to bedzie chymn UEFA Champions League! :smiley:

A tak na marginesie to moze ma ktos linka do chymnu Ligi Mistrzow, bo chetnie bym sobie posluchal tak raz na 2-3 tygodnie przez najblizsze 6 kolejek fazy grupowej :stuck_out_tongue:

Powiem tak,bardzo dobrze zagrał Błaszczykowski,Cantoro i Uche,Franek też,Frankowski zaliczył 2 asysty i strzelił gola,a Tomek23 to jakoś słabo mecz oglądał,sędzie jakiś szajski,powinien być karby dla Wisły,w innej akcji spalonego nie było a piłkarz Wisły wychodził sam na sam,najlepiej chyba zagrał Uche albo Cantoro,dużo biegali,byli najaktywniejsi i oni wypracowali Wiśle zwycięstwo.

Nie znam go. Chyba Jakub Błasczykowski.

A wracając do szans Wisły na grę w LM to jesteśmy o “krok od raju”. Dla mnie najlepszymi zawodnikami byli Paweł Brożek, Tomasz Frankowski i młodziutki Kuba Błaszczykowski.

Jazda jazda jazda - Biała Gwiazda! :smiley:

Złączono Posta : 11.08.2005 (Czw) 9:17

Tomek23 - jak ty ten mecz oglądałeś? Bramkę straciliśmy w 5 minucie meczu, a Majdan wtedy nie wyskoczył do piłki. Zawodnika Panathinaikosu mieli kryć obrońcy Wisły, a Majdan stał w bramce i jeszcze próbował rozpaczliwie bronić ten strzał głową. :smiley:

a ja mówiłem że będzie dobrze:D:D… a tak na marginesie to smieszy mnie postwawa moich kolegów"legionistów", oni sa tak zakompleksieni i ząłośni, ze nawet po takim meczu nie potrafią pogratuować, tylkomówią że przypadek,że i tak LEgia jest lepsza(było to widać w meczu z Bayernem :lol: :x ) i takie tam pierdoły, zobaczymy(a raczej nie zobaczymy bo transmisja na POLSAT SPORT i w TV4 którycj ja akurat nie posiadam:/) jak Legia dzisiaj sie spisze w meczu z FC Zurich(chcociaz życze jej jak najlepiej tak jak wszystkim polskim klubom, w końcu jestem Polakiem :wink: ) Franek!! Franek!!łowca bramek!! a od tego meczu również łowca asyst :wink: Kuba wracaj do zdrowia! !!

Najgorsze jest to że są pogłoski że Uefa i Fifa chcą wykluczyć polskie druzyny z Europejskich pucharów.

A to dlaczego?

Też nie wiem skąd ta informacja o wykluczeniu :?

Złączono Posta : 11.08.2005 (Czw) 12:00

http://sport.onet.pl/1146369,wiadomosci.html

Nie tylko drużyny. Jeśli także FIFA się doszuka wielkich nieprawidłowości, to i reprezentację zdyskwalifikują ponieważ związek będzie zawieszony.

Nic tylko przyklasnąć jak sami nie potrafią wyleźć z błota które sami stworzyli, to może zewnętrzna ręka ze skalpelem przcinającym wrzód będzie w stanie cokolwiek zdziałać.

Niech wyklucz om Legie Groclin i Wisłe.P Ale nie Wisły.K i reprezentacji przeciż jesteśmy tak blisko MŚ i LM. Wisła i reprezentacja nic nie zawinili nie brali w łape . Najgorszym łapowkarzem jest Listkiewicz zwolnić go!!