Wkurzająca reklama

Witam. Reklamy na forum są powszechnie znane i nie przeszkadzają w funkcjonowaniu forum. Lecz ostatnimi czasy pojawia się systematycznie ów reklama:image_id: 3222

Ta reklama jest bardzo denerwująca. Po jej załadowaniu kursor myszki zanika i przycisków trzeba szukać po omacku. Czy administracja ma dostęp do wyświetlania każdej reklamy ? Jeśli tak to prosił bym o jej usunięcie lub zamianę na inną gdyż nawet na nieaktywnej zakładce kursor świruje. Używam Google Chrome, nie wiem jak to się ma w innych przeglądarkach, ale mam nadzieję, że zostaną poczynione jakieś cele w tym kierunku.

Co prawda nie używam Chroma, ale to powinno pozamiatać reklamy…

https://chrome.google.com/extensions/de … idom?hl=pl

Taaa i jak wszyscy będą tacy “mądrzy” jak powyżej, to wkrótce pozamiata i forum i vortal, albo doprowadzi do tego że za niektóre usługi trzeba będzie płacić za pomocą Premium SMS lub podobnie.

Administracja wynajmuje powierzchnię reklamową, banery reklamowe “wrzuca” inna firma.

Nie zauważyłem takich objawów, jednak jeżeli występują u innych to proszę o informacje w tym wątku, a na pewno zostaną podjęte stosowne kroki :slight_smile:

Używanie dodatków typu adblock nie powoduje, braku reklam na forach…

Natomiast opłaty za korzystnie z forum, powoduje głównie odpływ

dzieciarni zakładających bzdurnych i powtarzających sie tematów, co powoduje wzrost

poziomu wypowiedzi na danym forum… ja co prawda nie jestem za wprowadzanie jakichkolwiek

opłat, ale takie działania są domeną głównie forów warezowych, które również funkcjonują

i to całkiem nieźle…

Powoduje brak wpływów za “oglądalność” reklam.

Zresztą po co ja mam Ci tłumaczyć, skoro ty wiesz lepiej …

Nigdy nie stwierdziłem że wiem lepiej…

Ja wyrażam swoją opinie do której mam prawo…

Jeżeli Ci to nie odpowiada, to skasuj mi posty,

przywal żółtą kropą i bądź pozdrowiony…

panie moderator…

Może przejdźcie Panowie na PW…

Pan Moderator się mnie uczepił, ponieważ się

przejął dochodami vortalu, które zapewne są

ściśle związanie z jego własnymi dochodami :smiley:

W każdym razie polecam zwykłym userom używanie AdBlocka…

Dziękuję za uwagę…

Jeżeli będą ku temu podstawy …

Dziękuję za pozdrowienia :wink:

Panie jarekm26 , przyjmij do wiadomości że stosując dodatki w stylu AdBolck i polecając je innym działasz na szkodę vortalu i forum.

A “nieinwazyjną” drogę rozwiązania problemu wskazałem powyżej.

Nie Panie moderator, używanie dodatków do przeglądarek, to MOJA prywatna sprawa i

MÓJ wybór, i żadne forum, ani żadna administracja* lub moderacja* nie będzie o tym

decydować…

*niepotrzebne skreślić

Zawsze usuwamy reklamy, które w jakiś sposób okazują się problematyczne dla użytkowników - wystarczy nam to zgłosić. Przyjrzymy się temu przypadkowi i jeśli faktycznie reklama jest natarczywa, wyłączymy ją.

Do używania AdBlocka nikogo nie zachęcamy z powodów, o których pisał fiesta - staramy się, by reklam u nas było jak najmniej (i tak jest wielokrotnie mniej niż na innych najpopularniejszych serwisach) i by były nieinwazyjne (nie mamy popupów, automatycznie odtwarzających się reklam wideo etc.). W zamian za te mimo wszystko rzadko spotykane w Internecie udogodnienia oczekiwalibyśmy jednak odrobiny dobrej woli wyrażonej poprzez nieblokowanie tych reklam. Myślę, że to sprawiedliwe.

jarekm26 , a więc tak: wszyscy instalujemy do przeglądarek dodatki blokujące reklamy, wprowadzamy na forum i vortalu sms’y premium za dostęp do nich i:

  1. Wszyscy grzecznie płacą i działamy dalej (bajka)

  2. Zwijamy interes i zamykamy jedno z największych i najprężniej działających w polskiej sieci for oraz vortal, bo znajdzie się 5 osób które będą chciały płacić (rzeczywistość).

Radzę trochę zastanowić się nad tym co piszesz, bo działasz na szkodę forum i vortalu z którego tak chętnie korzystasz.

Idąc Twoim tokiem myślenia, w czasopismach także powinno się usunąć reklamy, a ich ceny podnieść dwu- trzykrotnie żeby przynosiły zyski wydawcy.

OKej, wyłączyłem blokowanie reklam na głównej stronie,

i na razie nie stwierdziłem aby to co się tam wyświetla,

było jakoś szczególnie natarczywe bądź napastliwe i na razie tak to zostawię…

Ja miałem na myśli reklamy które atakują szczególnie głośnym dźwiękiem bądź muzyką,

a tę naprawdę są stresujące szczególnie kiedy załączają się wieczorową porą…

Chyba nie zauważyłeś takowych na vortalu, czy forum :?

A nawet jeżeli by się takowa pojawiła, to reakcję administracji opisał Docent i nie mija się to z prawdą, bo niejednokrotnie zwracałem się z prośbą o usunięcie reklam sprawiających problemy i nigdy nie spotkało się to z odmową.

Ja tam mam odblokowane reklamy na DP, bo szczerze mowiac 200px w tę czy tamtą to jeden diabeł i mi nie przeszkadza, a jak coś ciekawszego w tej reklamie to nawet i klikne, a ze reklamy są dopasowane do treści to wypada tak z 4-5 razy w tygodniu. Mnie to średnio boli, a dowiem się o nowinkach i trendach w danej firmie/sklepie.

Pozdrawiam Dawid Lewandowski.

Przed chwilą mi wskoczyła na cały ekran taka reklama

beznazwy1qu.th.jpg

Mi wchodząc w ten wątek również. O przepraszam, ale no to już chyba jest przegięcie. Ja rozumiem reklamy, ale jest wyznaczone miejsce dla nich, a nie full ekran. Przykro mi to mówić, ale to mi się nie podoba.

o ta reklama i mi wyskoczyła coś :)tyle że facet był gruby w bikini :slight_smile:

Ta reklama jest już wyłączona, niestety została wyemitowana przez naszego partnera bez naszej wiedzy :frowning:

Coś chyba nie tak z Waszym partnerem albo umową między Wami, bo to już nie pierwszy raz kiedy robi coś bez Waszej wiedzy.