Włamanie na Router Huawei (Plus)

@Garoz Gdy byłem zalogowany do routera to net śmigał, ale jak mnie wylogowało ( nie wiem czemu) to internet sporo zwolnił, a tak jak mówiłem, do routera od tamtego czasu nie idzie się zalogować

Wiesz mnóstwo rzeczy w zyciu reklamowałem w takich miejscach jak galerie, markety typu x-kom, Saturn już nie wspominając o punktach sprzedaży jak operatorzy usług. Pudełko może być zbędne, ale musza mieć komplet sdprzetu jaki dostałeś/kupiłeś więc raczej watpie, żeby w siatce to brali i wysyłali do serwisu.

1 polubienie

Po kablu tez się nie chce zalogowac do routera??

Jak już wspomniałem wyżej, takie postępowanie jest tak samo legalne, jak wywieszki z napisem “Reklamacji nie uwzględnia się”. Fakt, że ktoś odmówił Ci obsługi zgodnie z obowiązującymi przepisami nie oznacza, że ma rację. Nie ma.

@Garoz Mam dwa kable które idą z routera do komputera, jeden biały, drugi czarny. Nie wiem czy któryś z nich to ten kabel o który Ci chodzi

@SmellyCat Wątpię, aby była to wina sprzętu

wiem, że nie ma, ale ja chce uszkodzony sprzet reklamować i mało kto się będzie szarpał o takie rzeczy więc dla własnego spokoju lepiej dac z pudełkiem i niech reklamują, jak szarpac się z kimś o pudełko

Kolor nie ma znaczenia. Ważna końcówka RJ-45 lub napis na kablu UTP Cat 5 lub 5e.

Przez internet ci się nikt nie włamie do routera bo technicznie nie możliwe gdyż musiałby się włamać na infrastrukturę Plusa, przez Wi-Fi może, ale po restarcie do ustawien fabrycznych musiałby od nowa zaczynać zabawe i na pewno w kilka chwil tego nie zrobi.

@Garoz No niestety, fabryczne nie działają

Więc jak masz gwarancje na router to go reklamuj w salonie Plusa, nic tu więcej na odległość nikt nie wyduma.

@Garoz umowa na 350 mb/s a internet średnio chodzi 2 mb/s, no to coś nie pasuje

To internet LTE?? Nie ma LTE do 350Mb/s, a Plus światłowodu nie oferuje.

@Garoz Jest to LTE, a plusie gość mówił, że 350 mb/s ma być

Hahahaha co ludzie w tym Plusie nie wymyślą to aż przerażające. Zapytaj się tego typa czy 1Gb/s tez pójdzie :stuck_out_tongue:

Huawei B525 obsługuje LTE do 300Mb/s taki ma modem, a w Polsce żaden operator mobilny nie daje póki co więcej osiągnąć jak około 150Mb/s i to w nocy jak większość śpi i nie katuje nadajników.

@Garoz No w południe to lagi są takie, że filmów w 480p nie idzie oglądać

Może uszkodził się router. Zareklamuj go, niech wymienią i będziemy się dalej martwić jak nie pomoze.

@Garoz No jak w speedteście wychodzi 0.10 mb/s no to jest czym się martwić

To zaloguj się na router i wejdź w informacje o urządzeniu i doczytaj parametry sygnału LTE. W routerze ustaw tylko LTE, a nie auto.