Włamanie na Router Huawei (Plus)

@Garoz Ale właśnie nie mogę zalogować się do routera, taki jest ogólnie problem

Więc ewidentnie jest router uszkodzony. Masz dwie opcje, zareklamować i czekac na uznanie reklamacji i pewnie nową sztuikę, albo kupić sobie nowy samemu nic ci tu nikt na ta chwile więcej nie pomoze bo ewid3etnie jest wina sprzętu w routerze. Mogło się coś uwalić i nikt tego nie sprawdzi nawet siedząc u ciebie w domu, chodzby nie wiem jak się na tym znał bo jak cokolwiek się uskzodził router to tego się nie naprawia w dzisiejszych czasach jeśli chodiz o sprzet. Na pewno od reki nóki nie dostaniesz od Plusa.

@Garoz Ostatnio szlo się zalogować, ale wpisując te same passy teraz czy kilka dni wcześniej nie chce sie zalogowąć

Na dzień dobry zmień urządzenie, za pomocą którego operujesz routerem. Jeżeli nie zauważysz różnicy, to idź i zareklamuj sprzęt / usługę. Nie ciągnij tego wątku w nieskończoność, pisząc w każdym pojedynczym poście, czego nie możesz robić. Rozumiemy, że router nie spełnia twoich wymagań, a dostarczana przez niego usługa nie jest zgodna z zapisami umowy. Po pomoc w tak rozległej sprawie skieruj się do firmy, która dostarcza Ci łącze.

Jesteś prawnikiem z zawodu?? :wink:

@SmellyCat W ogóle apka od plusa się nie odpala, muszę przez neta wchodzić na swoje ip i się logować. A to co napisałeś, chyba tylko to zostało mi do zrobienia

Sprawdź, czy źródłem problemów nie jest Twój komputer. Zaproś do siebie znajomego i spróbuj przeprowadzić konfigurację z poziomu innego urządzenia. Jeżeli to nie przyniesie pozytywnych skutków, to pozostaje zwrócenie sprzętu (na przykład z prośbą o poprawną konfigurację) i zareklamowanie parametrów łącza. Nikt nie spodziewa się prędkości światła po LTE, ale jakieś minimalne “standardy” powinny zostać zachowane.

@SmellyCat Dzięki, jutro spróbuję

Jak przez neta na swoje IP się logujesz?? Wiesz o czym mówisz w ogóle??

@Garoz
Podejrzewam, że chodzi o logowanie przez przeglądarkę, a nie dedykowaną aplikację.

@Garoz Nie zrozumiałeś chyba.

A jak się na Huaweia zalogowac przez przeglądarkę?? Bez publicznego IP od dostawcy?

@SmellyCat Tak, o to mi chodziło

To pisz wyraźnie o co chodzi bo nikt w twojej glowie nie siedzi i nie wie o czym myślisz.

Jaka jest strona WWW do konfiguracji routeró Huawei i jak się na nią dostać kiedy nie mamy od dostawcy adresu IP publicznego/zewnętrznego?

@SmellyCat - odpowiesz bo autor tematu może nie wiedzieć o czym mówie, a Ty chyba wiesz.

@Garoz Ale ja znam ip…

@Garoz Wklepujesz http:// swoje ip/html/home.html i tyle

Nie istnieje taki adres. Wklej tu prawidłowo link.

@Garoz To jeszcze mam Ci wkleić swoje ip? xDD

Ty naprawdę nie masz pojęcia o czym piszesz i jeszcze próbujesz mi wmówić, że to ja nie wiem. Koniec dyskusji z Tobą, niech inni się z Tobą męczą.