Włatcy móch

Widzieliście tą nową bajkę na TV4 o jakże wymownym tytule “Włatcy móch” (nie to nie mój błąd - tak się piszę ten tytuł :D). Bajka traktuje o czterech kumplach, 8-latkach, którzy przeżywają różne zabawne perypetie :slight_smile: Pierwszy z nich to Czesio - zielony chłopiec z mózgiem na wierzchu za to bardzo dobrze wychowany i troszkę wolniej myślący :D, drugi to Anusiak - w przyszłości chce zostać premier bądź prezydentem mówi o sobie, że będzie przyjacielem ludu :D, trzeci - Maślana - to materialista, chce zostać prezesem banku światowego, a ostatni - Konieczko - zaraz po przejęciu fundacji Nobla i zrzeszeniu wokół siebie najtęższych umysłów świata chce przejąć władzę nad światem :smiley: . Co sądzicie o tej bajce (tzn Ci, którzy ją już oglądali :wink: )?? :smiley:

to jest ta “bajka dla dorosłych”? hmm jesli chodzi o dialogi to ogolnie są słabe, czasami bywają przebłyski… oladajac to mam wrażenie że robili to studenci “na zaliczenie”

http://forum.ilikethat.pl/index.php?topic=5.0

Nom, czasami i ja mam takie wrażenie, ale to jest bajka “na wyluzowanie” takie totalne - można się przy tym czasami naprawdę nieźle pośmiać :slight_smile:

Preferuję ‘Smerfy’.

ja się “zderzyłem” :twisted: z opinią że “to taki polski Southpark”

ale do southpark’a to najwyżej może mówić szefie :stuck_out_tongue:

widziałem 2 odcinki i stwierdzam ze czasem można się uśmiechnąć, ale ogulnie bez szału.

A propo nie wiecie gdzie można zobaczyc ten odcinek,ktory nie został wyemitowany? ;] Bodajże jest to odcinek 16 ;]

nędzne xero South Park… Wiele brakuje do pierwowzoru.

W SP humor jest inteligętny lecz wyrażany w sposób nie inteligętny a włatcy to głupi humor ukazany w głupi sposób, wręcz żałosny… po prostu taka bajka po to tylko by oglądnać

Miała być ‘bajka dla dorosłych’ a wyszła bajka dla 14-latków podniecających się byle przekleństwem i ciętym, dennym słownictwem

Jak dla mnie jest to najgorsza bajeczka jaka jest.Wielkie dno dla ludzi którzy się cieszą, że ktoś przeklina. :x

Polska bajka i polskie realia które są obnażane bezlitośnie,najlepszy odcinek to “Pierwsza komunia”(coś na czasie).

I nie ma tego co porównywać do SP.

Extra :smiley: “Chesio lubi groch” :smiley:

Mateusz999 ma wyjsć na DVD ze wszystkimi odc

bo zawiera treści nie dla dzieci

Dla mnie to podróbka South Parka, ale moża oberzeć, jedynie to mi się najbardiej podobal odc Wykopki, a reszta to takie se :confused:

Po obejrzeniu kilku odcinków stwierdziłem, ze ta bajka jest naprawde dobra.

Czesio rox.

“0Ona nie ma sisiora”

“Jeden dla kosza jeden dla czesia”

Wszystkie odcinki dostępne na http://www.milanos.pl

Bajka i ile można tak nazwać jest świetna, miażdży system 8)

Właśnie oglądam ostatni odcinek Memęto mori :stuck_out_tongue:

dokładnie bajka z podtekstami, parodią szkoły, Polski, polskiej rodziny, i stereotypów

a takze http://www.kreskowka.pl/index.php?dzial=cat&id=54&s=1 :slight_smile:

bajka jest extra, szczególnie Czesio :smiley: “Czesio poniszczył żabkę” :smiley:

hahahaha oglądął ktoś teraz south park na mtv?

najlepszy odcinek! ja umarłem prawie :smiley:

nie wie ktoś gdzie można oglądnąć lub ściągnąć?

PS. to ten odcinek był: Episode 312 - KORN’s Groovy Pirate Ghost Mystery

“Oj oj oj …” Czesio jest spox :slight_smile: