Włatcy móch

bajka zrobiła wielką furorę, jednak teksty czesia są the best xD

Mi się podoba :slight_smile: chociaż wolę South Park :mrgreen:

Ta bajeczka jest genialna hehehe a zwłaszcza czesio “Błooooogosławieeeni ciiii coooo lubią muuuuchy” hehehe xD czesio rules hehe

Pewnie, że bajka świetna. Osoby którym się nie podoba, nie mają poczucia humoru moim zdaniem…

Nie wiem czy zauważyliście ale w temacie jest błąd.

Że nikt jeszcze na to nie zwrócił uwagi.

Włatcy móch

chyba

Władcy much.

kwisnia

nie :stuck_out_tongue:

Niooo… od razu widać, kto nie ogląda tej “animki”… Nie… nie ma żadnego błędu… To błąd “specjalny”…

Powiem tak… lubię to oglądać i jak jestem w trakcie seansu, to zastanawiam się, jak jeszcze nasi kochani urzędnicy nie zabronili tej bajki.

Czesio jest najlepszy: “Proszę Pani… a na drabinie jest jakiś pan” => To mnie rozbroiło (kto oglądał wie, który odcinek)

kwisnia czytaj dokładnie pierwszy post

A no to spox :lol:

Odcinki można także oglądać na

:arrow: http://wlatcy.net

Ja raz oglądałem jeden chyba na TV4 leciał. Tylko nie wiem o czym był, ale to są takie dziwne stwory. :smiley:

to na pewno odcinek “Karnawau” :smiley:

Mnie sie podoba… Widziałem wszystkie odcinki. Jak ktoś mówi, że to “Polski South Park” to chyba nie wie co to South Park… :roll:

Wg. mnie trochę taka kopia South Parku no ale nie które odcinki dobre są.

Nie wiem co w tej bajce jest śmiesznego? Beznadziejne jest to. Taki southpark np. to rozumiem, a to to jest tak żałosne jakby to kręcili jacyś amatorzy. Poziom zerowy, śmieszne tylko dla niedorozwiniętych umysłowo.

wypraszam sobie :evil: Kazdemu moze sie podobac co innego :evil: I nic ci do tego :evil:

Mi się ten serial podoba. Najlepszy był psalm u czesia: “pan jest moim pasterzem nie braknie mi niczego…” Mam to jako dzownek w telefonie :]

knapik a może mi się nie będzie podobać to co Tobie, wybacz chłopie ( mam nadzieję ze nie urazę Cię tym) ale co c*** do tego co kto lubi…

Ewidentnie widać, ze jesteś rozpuszczonym bachorem ,dla którego jedynym słusznym zdaniem jest twoje.

Pochwal się czymś co ty zrobiłeś i osiągnęło taką popularność.

Tak z ciekawości zapytam…w którym odcinku Czesio śpiewa ten psalm ?? :mrgreen: