Włatcy móch

Ehhh… bajki tego typu jak koziołki matołki, bolki i lolki, teletubisie i ta, to zrobią wam galaretę z mózgu.

Znam ludzi naprawdę wykształconych którzy z uśmiechem na twarzy oglądają ten serial, więc gów… wiesz i naprawdę przesadziłeś z tymi niedorozwiniętymi umysłowo. Widać typowy z Ciebie sztywniak.

Złączono Posta : 02.06.2007 (Sob) 19:32

Włatcy Móch to jakby niebyło bajka dla dorosłych, więc co to za porówanie z Koziołkiem Matołkiem :stuck_out_tongue:

Uuu… i po czym to wnioskujesz po tym że napisałem że dla nie do rozwiniętych ludzi to jest? (oczywiście nie śmieje się z nich, bo to smutne,a to tylko takie porównanie, bo inne mi na myśl nie przyszło) to 1.

A 2. To czemu chłopie śmiesz mówić że sztywniak ze mnie? :twisted: jestem za pewne bardziej wyluzowany niż Ty i twoi kumple razem wzięci.

Więc tu się nie zgodzę.

Kiedy będzie ta bajka? To powiedzcie mi.

Bo raz się na nią natknąłem i zdam sprawozdanie po kolejnej analizie.

ponoć to gej

ponoć to geje

ponoć to telezboczusie

Jakoś w Włatcach Móch nie dostrzegłem jakichkolwiek “gejowskich” zachowań :twisted:

Może tobie zrobiły po tym jak dowiedziałeś się, że bolki i lolki, żwirki itp. to (prawdopodobnie) geje ? :wink:

kwisnia = knapik? jakieś rozdwojenie? zacytowałem jednego, odpowiedział drugi :wink:

Memęto Mori

Ha ha, to się narobiło :stuck_out_tongue: SORRY! już źle widzę, oba na k sie zaczynają i nie czytałem że tak to knapik napisał, a myślałem że to do mnie.

Oma :stuck_out_tongue:

A to uszanowanie, sorry, luuz :lol:

To powtarzam że obejrzę tylko kiedy to?

A mi komp z mózgu galaretę zrobił 8)

Dzięki :smiley:

Ehhh ta bajka to dno…

:evil:

obejrzałem pierwsze 4 odcinki - dno kolejna głupota jakich dużo, to już muminki lepsze…

Czyli nie ma co oglądać. :stuck_out_tongue: Jak tak.

Nie lubie. Może i śmieszne, ale kreska jakaś przestażała. Wrażenie, jakby to dziecko rysowało.

O to chyba chodzi…

A bajka ogólnie takie sobie, są lepsze ^^

“to jest spanko pułkownika”

“o misio mogę go pokiziać?”

“to mi się nie spodobywuje”

“skryjówka”

“niespodziewanka”

“czesio umi pizdnąć”

“cukierasy, mmmm smakowe”

“ooona nie ma wacka!”

“ojojoj poleciała”

“to jest słonko…”

“do chwytania”

“czesio śpiewa w środku, w Czesiu”

HAHA CZESIO RZĄDZI ^^

To dalej oglądaj Muminki.

omg napisałem przykładowo, te “włatcy móch” to po prostu kretyństwo - ale każdy ma swój gust i może innym się to podoba :wink: więc bez obrazy :stuck_out_tongue:

piotrekplay to po co piszesz ? Jeżeli ktoś jest w gimnazjum, to faktycznie nie jest bajka dla niego.

bodajze “Pierwsza komunjia”

Masz racje, ale ten humor zawarty w tym serialu to kretyństwo.

ja koncze teraz 3 gimnazjum i lubie tą bajke ^^