Włatcy móch

Dla mnie ten serial to świetna rozrywka intelektualna :wink:

a nie wiecie kiedy bedzie następny odcinek? w wikipedii nie ma żadnych informacji, a zawsze było w środę i wczoraj nie było :frowning:

niestety dopiero po wakacjach, póki co zostaje oglądanie starych odcinków - http://www.klikplej.pl/kategoria,4_1 8)

To jest bajka dla tępaków, którzy podniecają sie głupotą Czesia… a wiecie chociaz skąd pochodzi ta bajka?.. Jest ksiązka o takim samym tytule, w ktorej to własnie paczka takich dzieciaków morduje ludzi wraz ze swoimi rodzicami… i raczej książka to śmiesznych nie należy a bardziej to dramatycznych… Powtarzam… “włatcy móch” są dla tępaków

Coś słyszałeś że gdzieś dzwoni ale nie za bardzo w którym kościele :P.

Poczytaj sobie recenzje książki Goldinga, albo najlepiej całą książkę, a dopiero się potem wypowiadaj.

Książka ma tyle z serialem co nic !!

http://biblionetka.pl/ks.asp?id=615

Że nic nie ma wspolnego to wiem :stuck_out_tongue:

No własnie :P:P Tylko mi sie obiło o uszy ;];] Ale tytuł ten sam ;]

Złączono Posta : 07.07.2007 (Sob) 14:20

a poza tym fajnie to ująłes ;]

;]

to, że ma taki sam tytuł to nic nie znaczy :!:

ja także nie rozumiem czemu wszystcy się tym czesiem zachwycają! najlepszy jest maślana :slight_smile:

Ehh , stwierdzam z przykrością , iż mój 11 letni brat ogląda tą kreskówkę i zawsze po obejrzeniu kolejnego odcinka rzuca do mnie jakieś idiotyczne teksty zaczerpnięte z tej kreskówki i jakoś to dziwnie akcentuje .

Lecz najgorsze jest to , kiedy widzę go przed komputerem to zawsze siedzi w jakimś serwisie i po raz kolejny wsłuchuje się w te bezsensowne dialogi/monologi . To tylko jeszcze bardziej demoralizuje dzieciaki które i tak już (co poniektóre) mają nieźle namieszane “we łbach” .

Osobiście po obejrzeniu tego stwierdzam , że to kolejna bezsensowna kreskówka w której chodzi kto rzuci gorszego bluzga . Ot , tyle - bardzo słaba konwersja słynnego South Parku .

W 100% się z Tobą zgadzam… Jak dla mnie nie warte nawet uwagi…Ale najgorsze jest to ze pełno osób to interesuje… Czyli co?.. Tyle tępaków jest wsród nas??

ehh ja lubię włatców móch tak samo jak lubię reklamy plusa, świat według kiepskich, świat według bundych itd. rozśmiesza mnie to i już, widać tępakiem jestem :roll:

Nie każdy kto to ogląda musi być tępakiem . Po prostu w tej kreskówce nie chodzi o nic innego jak o rzucanie coraz to gorszych/głupszych bluzgów . South Park jest (a raczej to Włatcy Móch są do tego podobni) do tego podobny ale tam zawsze było jakieś przesłanie (że tak to nazwę :smiley: ) do widza , nie tak jak tutaj .

świetne to jest :);-d

No władcom much daleko do klasy takiego serialu jak South park. Oglądam władców ale przyznam ze nie które odcinki ciągną siętylko na przeklinaniu i niczym więcej

Hmm… No w sumie nie każdy jest tępakiem… sorry… cofam to…

Złączono Posta : 08.07.2007 (Nie) 18:42

Ale nie zmienia faktu ze wielu ktorzy to oglądają albo są juz tępakami albo stają sie od oglądania tego takimi… nie mowie ze kazdy… kazdego śmieszy co innego…

zacytuję

największe g**no jakie widziałem… to przebija nawetlippy and messy czy jak to szło… :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

widać po tej ankiecie że ta “bajka” budzi skrajne emocje jedni ją kochają inni nienawidzą a mi się podoba i poprawia humor :slight_smile: ale co kto lubi :slight_smile:

WM… hmmm czasami mogę oglądnąć, są chwile, że się można pośmiać… ogólnie to bajka fajna na nudę, a, ze się rzadko nudzę to i rzadko ją oglądam (raptem 2 razy) Bardziej to już mi pasują z niej teksty i melodyjki na komórkę (alleluja, czesio zlapal muche, ona nie ma wacka… :stuck_out_tongue: )

ot strasznie ineligentna bajka :expressionless: dla inteligentów którzy nie rozumieją tekstów bardziej zawiłych niż “czesio lubi muchy”…

BEZ porówniania dla SP!

hellbound archeolog :slight_smile:

Najlepszy odcinek to 16 :cojest: