Wolne wczytywanie prezentacji na vortalu

Witam. Mam problem, nie wiem czy jest tego jakieś rozwiązanie. Od dłuższego czasu prezentacje na vortalu (wszystkie) wczytują się bardzo wolno, nawet 5 kB/s. Posiadam łącze 1 Mbit/s (128 kB/s). Testowałem wiele przeglądarek (Opera, Chrome, FF, Safari) w różnych wersjach i na każdej to samo. Jako antywirus posiadam pakiet KIS2010 (wyłączenie go nic nie daje), a system to Windows 7 Ultimate 64bit PL. Nie wiem czy to błąd u wszystkich czy tylko u mnie, dlatego piszę w tym dziale. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Pozdrawiam

Jak na dzisiejsze czasy to żadna rewelacja, ściągnij demonstrację w postaci pliku exe i wówczas nie będziesz musiał czekać na buforowanie.

Prędkość ściągania jest taka sama jak buforowania, czyli 5 kB a nie 128 kB… Przy czym kiedyś była maksymalna, albo prawie maksymalna.

Ale wtedy serwery dp znajdowały się we Wrocławiu, teraz w Warszawie.

Ja powiem że serwery DP bardzo rzadko pozwalają pobierać z maksymalną prędkośćią, często ogranicza sie to do 20-80KB/s…

Taki dobry portal a serwery… Szkoda gadać :?

Ktoś z redakcji kiedyś pisał że osoby z zagranicy mają mniejszy transfer z serwerów DP.

Mam z Polski mam w porywach 15 KB/s

Edit:

Jako dowód:

vo9961_Schowek01.png

Ja mam właśnie z Polskie (Warszawa) i mam baaaardzo wolny transfer, tak jak wczesniej pisałem nawet do 5 kB/s.

Żeby jeszcze było te 80 kB/s :?

U jakiego operatora?

Bo kiedyś też ktoś z redakcji pisał, że do TPSA dp mają ograniczony transfer, bo nasz krajowy monopolistsa każe sobie za to dodatkowo płacić.

Mniejszy, ale nie 14KB/s!

Pomyśl…

Dodane 17.01.2010 (N) 0:26

wolnytransfer.th.png

fail…

A mi pobiera normalnie, nawet za szybko jak na neo 1MB (zazwyczaj ssie 120-125, a tutaj skacze 130,0-131,0 :slight_smile:

beztytuucx.th.png

@też z polski jestem :wink:

Nie chcesz czekać na załadowanie? To pobierz demonstrację.

#-o Jaka to różnica? Żadna.

Różnica w płynności odtwarzanego materiału.

Ale i tak trzeba ten sam czas czekać, bo zarówno buforowanie jak i pobieranie idzie z tą samą prędkością.

tyle że ściągniety plik na dysk nie zatrzyma się w czasie oglądania a prezentacja może się buforować i zacinać co chwile :slight_smile:

Można ją zapauzować i poczekać aż się zbuforuje cała albo np. do połowy.

Jedno jest pewny - co by się nie robiły, robi to wolno :twisted:

mi też ściąganie idzie BARDZO powoli (kilka KBp/s) ale mam na łączach TP więc zapewne dlatego;.

Zgodnie z tym, co piszemy w tym wątku: lepsze-warunki-korzystania-dobrychprogramow-sieci-t384841.html pobieranie z łącz TP powinno od kilku dni przebiegać ze zdecydowanie większym transferem :wink: Jeśli tak nie jest, proszę o kontakt.