Wolność słowa na forum - dyskusja

Co się stanie łatwo przewidzieć. Skończy się hejt a ludzie zaczną normalnie rozmawiać, no chyba że na zaczepkę dodasz od Siebie kilka krzywdzących zdanie innych użytkowników słów, i będzie tzw. Replay.

A to widzisz, nie wiedziałem, że po naszemu nie rozumie :wink: Tyle problemów by zniknęło, gdyby wszyscy to wiedzieli…

1 polubienie

@tomekb, Scalmy :slight_smile:

A może własnie nie metaforami, tylko wprost? Inaczej ugrzęźniemy w metaforach, które każdy może tłumaczyć na swój sposób. Uważam, że akurat te 3 wątki były poruszane w “luźnym” temacie. Nie są to porady np. jak skonfigurować sprzęt, gdzie ktoś nagle pyta się o np. CRM’a. Przydałoby się ustalić pewne zasady i reguły, które pewnie wszystkim pasować nie będą. Jednak bez zasad i reguł panuje zbyt duża samowolka, która sprowadza dyskusje do takich poziomów.

1 polubienie

Tak na marginesie, aby było poprawnie i rozluźnić atmosferę…
.
Autora modyfikacji tytułu tematu proszę o poprawienie w nim błędu.
Po skrócie wg - nie stawia się kropki.

Zasada: “W języku polskim skróty pisane są: małymi literami z kropką na końcu, jeśli skrót nie zawiera ostatniej litery skracanego wyrazu (np. inż., godz., tel., płn., ppoż., gosp.-polit., ul.”

JUŻ JEST ZMIANA W TYTULE

4 polubienia

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
To należało zrobić zmieniając moderację, silnik i praktycznie zaczynając forum na nowo.

Czyli wnioskuję że już teraz narobiłeś burdelu, ale masz zamiar zrobić jeszcze większy?

zawsze można zrobić to co się stało z wss.pl :smiley:

Przepraszam ale nie rozumiem. Czy masz na myśli seks za odpłatnością?

1 polubienie

Czyli jednak metafory również do Ciebie nie przemawiają …

3 polubienia

Zupełnie nie. Ja ich nie dekoduję. @tomekb to wie i dlatego zrobił tę wkrętkę a Ty uwierzyłeś. Lub, językiem metafor rodem z domu publicznego: łyknąłeś wkręta :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja nie lubię, kiedy ktoś mi na siłę porządkuje życie, zostawmy dzielenie i scalanie wątków w spokoju, widzisz że rodzi to więcej problemów niż rozwiązuje. Jak zaraz przeniosę wszystkie Twoje posty do osobnej kategorii “posty januszka” to się ucieszysz? :stuck_out_tongue:

8 polubień

Pewnie. Sam będę wtedy ze sobą flejmował :wink:

I jego też… :wink:

2 polubienia

@januszek Nie rozumiem jednego. Jeżeli piszemy jakiś post pod konkretną dyskusją i mający za cel być argumentem w tej dyskusji, to po grzyba wywalasz to gdzie indziej i rozwalasz cały sens dyskusji ? Bez urazy, ale wg mnie nie powinieneś być moderatorem w takim razie, bo wykorzystujesz przywilej przerzucania postów, kiedy to jest niepotrzebne…

3 polubienia

Napisałeś pytanie z tezą. To forma manipulacji bo ja nie przenosiłem postów, które były konkretnymi argumentami w dyskusji… Przenosiłem posty nie na temat, czyli tzw off topy. Co możesz przecież łatwo samemu sprawdzić bo żaden post nie został skasowany a więc jest pełna przejrzystość moich działań.

@januszek nie wybieraj sobie fragmentów…

@anon25492837 Bardzo więc proszę, wskaż konkretny “post, który był konkretnym argumentem w dyskusji” a który ja przeniosłem i w efekcie czego “rozwaliłem cały sens dyskusji”?

@januszek Poprzenosiłeś tyle tych postów i w tyle miejsc, że nie idzie z pamiętać. Musiałbym jeszcze raz zobaczyć całość dyskusji bez twoich “januszek przeniósł (x) postów tu i tam…” To już na prawdę robi się irytujące.

Czyli nie mówisz o tym co faktycznie zrobiłem i co możesz konkretnie pokazać tylko o tym co Ty sobie wyobraziłeś, że ja zrobiłem? Dobrze to rozumiem?