Wolność słowa na forum - dyskusja

I wraca harmonia. Komu popcornu i pepsi ? Tak szczerze, to ja jestem spokojny i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. Ale jeżeli komuś to się uda, to jestem stanowczy, a przede wszystkim piszę wprost, co ma miejsce i co denerwuje. Tak było w tym przypadku. Po prostu działo się źle, to się odniosłem do tego. Fakt, zostałem ukarany, ale czy słusznie… :slight_smile:

Pisanie z telefonu takie jest :wink:

Jest ktoś ? :slight_smile:

nie raczej

Tak rano? :wink:

to już nie jest to samo forum :smiley: coś tu umarło :wink:

Przecież nowa polityka forum zakłada, że w temacie można odbiegać od głównego wątku i offtop to żaden problem.

Szkoda tylko, że w dzialach technicznych offtop nikomu nie przeszkadza i jest wręcz zakaz ruszania tego.

Przykład z dupy wzięty.

My Hero v.2 :wink:

To na forum są jeszcze inni moderatorzy, bo poza januszkiem nie widzę tu nikogo innego?

roobal źle widzisz, przypatrz się uważniej, @januszek ponoć nie jest już moderatorem, ale wyroki nadimperatora są niezbadane :stuck_out_tongue:

O proszę! Chociaż jedna dobra wiadomość w dniu dzisiejszym :slight_smile:

Poczekałem sobie kilka tygodni żeby sprawdzić sobie tą moją dorobioną teorię. Kilkukrotnie pojawiały się słowa uznawane za wulgaryzmy, gówno przewinęło się kilka razy, w tematach gdzie nawet później odpowiadał @tomekb i jakoś nigdy później to słowo mu nie przeszkadzało.
Z tego co zaobserwowałem, to jednak moja dorobiona teoria się sprawdza.

No i super. Zgłosić Ciebie do Komitetu Noblowskiego? :wink:

No widzisz, a ja za gówno od nacialnika @tomekb Bryji zarobiłem ostrzeżenie. Ale jestem w stanie to zrozumieć, w końcu jakoś trzeba podbudować swoje ego:)

1 polubienie

Tosz to niczym blizna u rycerza, męskości dodaje :wink:

@januszek po co się rozdrabniać, ja bym na twoim miejscu od razu rozpoczynał proces beatyfikacyjny.
Masz dojścia do koryta, więc w czym problem?

1 polubienie

Masz wyobraźnię, budujesz własne Wszechświaty :wink:

1 polubienie