Wortal Dobre Programy czy raczej byle jaki wortal

Panowie, Macie jakieś pomysły, co z tym kretynem zrobić? no bo Redakcja jakoś ni ma ochoty się nim zająć. Pozdrawiam, do usłyszenia jutro, trza wstać do roboty, on jej nie ma więc tu siedzi po całych dobach :slight_smile:

Edit:

haha, zobaczcie kto/co nas odwiedził/o :smiley: oto trep E.B.E. we wlasnej osobie, WYPAD stąd, trollu! :slight_smile:

@torello, zapomnieliśmy o jeszcze jednej metodzie tego ćwoka - kopiowanie avatarów, nie tylko całych postów. Zajrzyjcie sobie pod Avast Free, ten jełop znowu się uaktywnił, tym razem skopiował mój avatar i powklejał go do jorn12, bruno81 itd.

http://www.dobreprogramy.pl/avast-Free- … 13266.html

Koleś znowu dostał ataku, tabletki się skończyly, albo jego psychiatra jest na urlopie, pojęcia nie mam :slight_smile: Gościu sięgnąłeś mulistego dna, kompromitujesz się z postu na post, nie tylko w necie jesteś zerem, w reaalu pewnie też, buahahahaha :smiley:

Do czasu reakcji ze strony Administracji temat zamykam, widzę, że przenosi się flame na Forum a to jest niemile widziane.

Wątek otwarty, biorę się za czyszczenie spamerów.

Lisek

@lisek

Nawet nie wiesz jak miło słyszeć taką wiadomość od Ciebie. Pozdrawiam :wink:

To nie tak, że redakcja nie chce się tym zająć, oczywiście zdajemy sobie sprawę z problemu, były okresy, że dla schłodzenia trolowych ambicji niektórych użytkowników blokowaliśmy komentarze w ogóle w dziale bezpieczeństwo, oczywiście odbywało się to ze stratą dla normalnych użytkowników. Mamy generalnie dość spory problem z eliminacją “osobników”, którzy robią śmietnik w komentarzach i banowaniem kont idiotów, którzy prowadzą swoje wojenki. Wynika to w dużej mierze z tego, że komentarze moderujemy w wiele osób, nikt z nas nie śledzi w 100% konkretnego wątku, a po wyrwanym z kontekstu komentarzu trudno stwierdzić czy ktoś jest na wojnie czy tylko mu się program nie podoba.

Wbrew temu co się jednak może wydawać nie poddaliśmy tematu, zamierzamy zaproponować wybranej osobie/osobom moderację komentarzy w dziale “bezpieczeństwo”. Panel administracyjny nowych dobrychprogramów (które oficjalnie wystartują już “za chwilę” :wink: został tak zaprojektowany aby umożliwić wygodną moderację jednego działu. Naszym zdaniem tylko stały nadzór konkretnej osoby/osób nad działem umożliwi skuteczne odsiewanie ziarna od plew. Teraz mamy z tym problem, jest to bardzo czasochłonne i mało skuteczne jak sami widzicie. Dodatkowo, w związku z tym, że jesteśmy na zupełnym finiszu prac nad nowymi dp (ostatnie betatesty), a do tego przygotowujemy zlot mamy spore problemy z czasem, stąd również to opóźnienie w odpowiedzi na Wasze zarzuty, za co oczywiście przepraszam. Jeśli ktoś z Was ma ochotę i czuje się na siłach by zajmować się moderacją działu “bezpieczeństwo” to zachęcamy do zgłaszania się do nas…

Kolejne wcielenie wspomnianego osobnika

http://www.dobreprogramy.pl/308964,czek … ownik.html

Najprościej można go rozpoznać po tym, że pisze z przeglądarki maxthon 4.1.0.3000. no i oczywiście po zawartości komentarzy.

W takim wypadku najlepiej pisać bezpośrednio do @Liska , kontakt znajdziesz tu: http://www.dobreprogramy.pl/OPortalu.html#kontakt .

Proszę, kasujcie także te głupie komentarze. Juz kilka kont wyleciało, ale niestety p… posty zostają.

pzdr!

A czy moderacja,nie może dać bana na IP dla tego TROLL-a ??

Jeżeli korzysta że zmiennego IP to nie ma takiej możliwości niestety.

@lynx79

Dokładnie tak, to jego konto. Zgodnie z przewidywaniami ten cwok ma już nowe profile, to się nigdy nie skończy.

A ban na zakres lub zbanowanie adresu karty sieciowej MAC

my tu gadu gadu, a post tego gościa jak był w tym wątku, tak został :confused:

jednym z jego wcieleń jest właśnie bruno81

bruno81» 15.07.2013 (Pn) 20:40

Tak zbanuj za jednym zamachem np pół abonentów Neo hihihihhi :wink:

Zmiana adresu Mac po stronie usera to kwestia 30 sec …

Z tym zbanowaniem pół abonentów Neo to przesadzasz,ban na MAC to jakieś utrudnienie może,nie będzie umiał zmienić (lub coś sobie na kopie w systemie) albo dajcie bana sprzętowego,a tego nie przeskoczy :smiley: Lub żeby,dodawać komentarze pod programami,trzeba mieć na forum np.40 postów.

Nie wiem jak to technicznie jest możliwe na DP (np. na forum SMF jest), wystarczy, aby uzależnić pojawianie się niemoderowanych wpisów od kilku czynników, np. od ilości napisanych zatwierdzonych komentarzy, lub dodatkowo od czasu zarejestrowania na portalu. Nikt nowy nie doda sam (bez potrzeby zatwierdzenia) wpisu, przecież tak było przez całe lata na DP, z tym, że dla wszystkich. Teraz jest dla niezalogowanych, może można to rozszerzyć na np. użytkowników z minimum 50 zatwierdzonymi komentarzami i datą rejestracji konta minimum 180 dni.

No ale to oczywiście tylko luźna sugestia. :slight_smile:

galy1 , oświeć mnie, jak ten mac chcesz zbanować nie blokując pierwszego routera między serwerownią dp a neo :stuck_out_tongue:

Coś ci się pomyliło :stuck_out_tongue: Polecam zaznajomienie się,kto jest w moderacji Dobrych Programów :stuck_out_tongue: A jakby się,tobie nie chciało szukać to podaję link

memberlist.php

ty pierwszy napisałeś coś o mac :stuck_out_tongue:

Czy ty wiesz,co to są pomysły ?? Ja także napisałem o ban na zakres,ban sprzętowy,lub ilość komentarzy.