Wspólne legalne konto Netflix - ktoś chętny?

Cześć. Szukam chętnego/chętnych do wspólnego LEGALNEGO konta Netflix. Tylko opcja full pakietu z 4K mnie interesuje. Np. w 2 osoby składamy się po połowie i każdy ma 2 urządzenia. Pasuje mi też 3-4 osoby po 1 urządzeniu.

No i co, Ty i ktoś inny ma Twoje hasło oraz E-Mail? Czarno to widzę. Co zrobisz, kiedy ktoś postanowi zmienić hasło?
Ja bym się bał oddać tak konto Spotify.

1 polubienie

Mail zakładamy nowy razem. Liczę na uczciwość, zostanę oszukany - trudno. Miałem taki układ przez prawie 2 lata - niestety wspólnik potrzebował już 4 urządzeń dla siebie, nowy dom.

Mogę też cudować z kupnem lewych kont, zakładać na Turcję, VPN itp…wolałem spytać o legalna opcję. NIESTETY Netflix żąda tyle samo od tych, którzy latami co miesiąc płacą i od tych, co wzięli raz na próbę czy kupują co jakiś czas. Może wprowadzą roczne abonamenty…

2 polubienia

A nie możesz po prostu kupić bez składania się?

Ja uważam, że ten pomysł nie jest dobry. A dlaczego? Ponieważ z powodów prostych. Nikt nie powinien znać twoich loginów, haseł, email, etc. Jedynie jakby coś się stało, to upoważnić, podać namiary na twoje dane twojej rodzinie. Ale jak kto lubi…

1 polubienie

Mogę, ale po latach płacenia uczciwie na spółkę i patrzenia jak tysiące innych kombinują z lewymi kontami oglądając za free - pomyślałem, że albo kupię lewe konto, albo legal z kimś na spółkę. Tutaj, bo liczę, że na DB są uczciwi ludzi, a jak mnie oszuka to w plecy 26zł, trudno, nauczka.

Ja mam od wnuczki we Wrocku. Dostałem maila i hasło. Oglądam wszystko w netflixie. Jestem trzeci, choć do Wrocka mam 400 km. Przecież zaufania nie nadużyję. To jakiś wypasiony netflix za prawie 80 zł. Mnie tam dużo nie trzeba :wink:

Najdroższy abonament Netflix to 52 zł.

To ne wiem dokładnie, może to z abonamentem ipla? Bo też mają moi.

Hojna wnuczka :stuck_out_tongue:

Dzieci, wnuki nawet prawnuk są daleko, albo bardzo daleko, a ja sam, tylko internet, dobreprogramy, filmy i teraz muszę nauczyć się samsunga - a dłonie jakieś nieporadne. Mam stary telefon, ale mu spuchła bateria i trzyma do trzech dni, gdy nie dzwonię :wink:
A prezenty? Byłem tydzień, to mi napchali ciepłych skarpet i różności.
To nie jest hojność, gdy rodzina się dzieli.

Mi chodziło o cenę Netflixa, a nie o to o czym piszesz :slight_smile:

Czyli podsumowując. Obcym staramy się nie udostępniać naszych danych dla bezpieczeństwa i prywatności. Jedynie członkom rodziny. To podstawa. I lepiej nie rób tego, co opisałeś w temacie. :slight_smile:

2 polubienia

Dokładnie :slight_smile:

W sumie wystarczy nie podarowywać danych logowania na e-maila pod konto współdzielone.
Nie mam pewności czy opcję zmiany hasła dobezpieczyli, że trzeba kod z e-mail; jak nie to można zawsze nadpisać hasło jak się straci dostęp.

Wow, jakby nie istniała możliwość założenia osobnego maila i wygenerowania hasła z generatora… Takie trudne, że trzeba porzucić cały pomysł.

Jaką proponujesz formę rozliczenia za współdzielenie konta na Netflix?

Po 26 PLN na konto Netflix?

Tak, ale już znalazłem chętnego. Jak czytam niektórych “przestraszonych” - słów brak :slight_smile: Nowy email, zasiliłem jednorazowo z karty podarunkowej, kupiłem legalny abonament na miesiąc. Gość przysłał mi 26zł, podałem mu dane do konta. Od wczoraj oglądamy. Tyle.

P. s. Oszuka mnie jutro czy za tydzień? OK, jestem naiwniakiem. Nie oszuka jak poprzedni przez prawie 2 lata? OK, oglądam za pół ceny zamiast kombinować, kraść czy lecieć na lewych kontach.

2 polubienia

Dzielimy na 3? Ja tylko pod tv potrzebuję.

Ja chętnie, ale wspólnik się nie zgadza. Mamy “pakt” na miesiąc, jak on zrezygnuje to znowu będę szukał. Jak chcesz to się odezwę.

2 polubienia