Wspólne legalne konto Netflix - ktoś chętny?

Okej, chyba że są inni chętni…

Ja nie jestem, brat kupił i mulą net tym Neflixem, że ping skacze do 900 ms lub nawet 1 sekundy.

No nie wiem. Ja mam stały ping 1 na forum dobreprogramy i na drugiej karcie włączony film na netflix - trzecia ookla:

Ustaw im lejek 1,5Mbit! :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Router bez takich bajerów i nie mam pewności czy jakość z FullHD płynnie przeskoczy na HD lub w okolice SD (może by nawet nie widzieli piskelozy lub mniejszej gamy kolorystycznej).

siema aktualne?

Witam, jestem zainteresowany, potrzebuję na 1 urządzenie opcja standard lub premium.

Proponuję założyć specjalny temat w tym kierunku: Wspólne konto Netflix.
Skupi to chętnych w jednym miejscu.

Witam moge sie zapisac do wspolnego konta prosze o info

Witam mam do zoferowania konto permium na platformie NETFLIX
Zostały 2 miejsca.
Kontakt michaldrej@o2.pl

witam, czy jeszcze oferta na netflixa aktualna ?

Hej jak ktos chce do netglixa to ja niebawem zakladam konto najwyzszy pakiet. Polecam
Piszcie tu lub na mail nrs20@o2.pl

Witam. Mam dość kupowania dostępu co miesiąc i chętnie podłączę się do kogoś normalnego. Potrzebuję jeden profil. Gwarantuję płatność w terminie i zero problemów. Pisac na zibi.bs@gmail.com

U mnie komplet.

Poważnie tak ciężko wydać te 30 złociszy na własne konto?
A może liczysz na zarobek bo są dwa miechy na próbę za darmo?

Co Ty pie…

Dla polski chyba tylko 7 dni testów, 30 dni bez opłat znieśli.

Kiedyś był okres testowy za darmo, obecnie faktycznie nie ma.
Nie zmienia to jednak faktu że te 34 złote to symboliczna kwota, coś jak zrzutka na browara (jednego).

Zgłaszam policji internetowej przestępstwo abonamentu.

Już po Was jadą!!!

Macie przekichane!!!

Nie rozumiem dlaczego jedna osoba potrzebowała 4 konta tylko dla siebie?
Co ma do tego nowy dom?
Mam z kumplami 4 konta na 4 osoby i nie ma problemu żebym korzystał z jednego z czterech kont i oglądał filmy na telewizorze, laptopie i smartfonie. Oczywiście nie jednocześnie ale z jednego własnego z tych czterech.