Wspólne legalne konto Netflix - ktoś chętny?

Proponuję założyć specjalny temat w tym kierunku: Wspólne konto Netflix.
Skupi to chętnych w jednym miejscu.

Witam moge sie zapisac do wspolnego konta prosze o info

Witam mam do zoferowania konto permium na platformie NETFLIX
Zostały 2 miejsca.
Kontakt michaldrej@o2.pl

witam, czy jeszcze oferta na netflixa aktualna ?

Hej jak ktos chce do netglixa to ja niebawem zakladam konto najwyzszy pakiet. Polecam
Piszcie tu lub na mail nrs20@o2.pl

Witam. Mam dość kupowania dostępu co miesiąc i chętnie podłączę się do kogoś normalnego. Potrzebuję jeden profil. Gwarantuję płatność w terminie i zero problemów. Pisac na zibi.bs@gmail.com

U mnie komplet.

Poważnie tak ciężko wydać te 30 złociszy na własne konto?
A może liczysz na zarobek bo są dwa miechy na próbę za darmo?

Co Ty pie…

Dla polski chyba tylko 7 dni testów, 30 dni bez opłat znieśli.

Kiedyś był okres testowy za darmo, obecnie faktycznie nie ma.
Nie zmienia to jednak faktu że te 34 złote to symboliczna kwota, coś jak zrzutka na browara (jednego).

Zgłaszam policji internetowej przestępstwo abonamentu.

Już po Was jadą!!!

Macie przekichane!!!

Nie rozumiem dlaczego jedna osoba potrzebowała 4 konta tylko dla siebie?
Co ma do tego nowy dom?
Mam z kumplami 4 konta na 4 osoby i nie ma problemu żebym korzystał z jednego z czterech kont i oglądał filmy na telewizorze, laptopie i smartfonie. Oczywiście nie jednocześnie ale z jednego własnego z tych czterech.

Widać na 4 urządzenia w jednym czasie jadą, to wyprosił pewnie i zmianę maila + hasła.

Jestem chętny do wspólnego netflixa płace tylko psc

Do 10 sierpnia mam spółkę. Potem chętnie z kimś na pół, ja potrzebuję TYLKO 1 urządzenie, reszta (3) dla wspólnika. TYLKO pakiet z 4K.

@Tomi915 chetnie sie podepne. Masz jeszcze wolne miejsce ?

Jeżeli jest jeszcze wolne miejsce to chętnie się dołączę. Potrzebuje dostęp na jedno urządzenie w najlepszym pakiecie
kursti@wp.pl

Od 10 sierpnia jesteś chętny? Jeśli tak - dam znać i na 100% tylko we dwóch będziemy mieli pakiet 4K.

Od 10 sierpnia jesteś chętny? Jeśli tak - dam znać i na 100% tylko we dwóch będziemy mieli pakiet 4K