Wspólne legalne konto Netflix - ktoś chętny?

Widać na 4 urządzenia w jednym czasie jadą, to wyprosił pewnie i zmianę maila + hasła.

Jestem chętny do wspólnego netflixa płace tylko psc

Do 10 sierpnia mam spółkę. Potem chętnie z kimś na pół, ja potrzebuję TYLKO 1 urządzenie, reszta (3) dla wspólnika. TYLKO pakiet z 4K.

@Tomi915 chetnie sie podepne. Masz jeszcze wolne miejsce ?

Jeżeli jest jeszcze wolne miejsce to chętnie się dołączę. Potrzebuje dostęp na jedno urządzenie w najlepszym pakiecie
kursti@wp.pl

Od 10 sierpnia jesteś chętny? Jeśli tak - dam znać i na 100% tylko we dwóch będziemy mieli pakiet 4K.

Od 10 sierpnia jesteś chętny? Jeśli tak - dam znać i na 100% tylko we dwóch będziemy mieli pakiet 4K

Chętnie się podepne jeżeli nie jest jeszcze zapuźno

Jeśli ktoś jeszcze ma wolne jedno miejsce to bardzo chętnie dołączę

Kosz

OK, kupiłem konto 4K do 5 września, szukam JEDNEJ osoby do spółki (możesz używać 3 kont, ja tylko 1), ale TYLKO ze stażem tutaj np. pół roku+ Żadnych nowych profili.

@krystian3w, zobaczylibyście oba linki z ekipą od filtrów i myślę, że mogą być dodane jako przekręty.

jestem chętny daj znać jak jeszcze szukasz na maciej(at)eohana.pl

Jak ktos chetny to piszcie nrs20@o2.pl
Miejsce mam. Potem dam szybszy namiar

Cześć

Jeżeli aktualne to jestem chętny.

Jeśli ktoś ma wolne miejsce to bym się pisał.

Cześć, jakby ktoś miał to byłbym chętny.

Witam, może ktoś założył konto i potrzebuje wspólnika? Może ktoś jest chętny, to ja założę i wezmę jeszcze jedna osobę.

Pawzal - wysłalem Ci maila na PW

Jestem zainteresowany tak jak Pawzal2 - albo ktos albo ja zakladamy konto - potzrebuję tylko 1 osobę - dwa profile dla mnie dwa dla kolegi/koleżanki. proszę pisać milmichel@seznam.cz