Wspólne legalne konto Netflix - ktoś chętny?

Co jest legalnego we współdzieleniu konta?
Wszystko

Po co to robić?
By się dzielić kontem

Dzielenie kont nie jest do końca legalne. Jednak niedawno sam Netflix przyznał, że nie zamierza walczyć i banować ludzi którzy dzielą się kontem.

Dla oszczędności. By cieszyć się najwyższą jakością filmów czyli w 4k i HDR trzeba wykupić najdroższy pakiet który kosztuje 50 zł na miesiąc. Dzieląc konto na dwie osoby składamy się po 25 zł. Dzieląc na więcej osób adekwatnie opłata spada bo dzielisz to 50 zł przez ilość osób z którymi dzielisz konto. Maksymalnie z tego co wiem można konto dzielić z pięcioma osobami. A więc za 10 zł na miesiąc otrzymujesz dostęp do najwyższej jakości filmów czyli; HDR, 4k, Vision/Dolby Atmos.
Sam dzielę konto ale nie z obcymi ludźmi tylko z rodziną.

Jak można skoro można?

Samochody i mieszkania też współdzielicie?

Tak. Nie mieszkasz z rodziną, nie jeździsz z dzieciakami/żoną tym samym samochodem, nie podwozisz czasami samochodem swojego kuzyna/brata/siostrę? Kolejny raz udowadniasz swoją głupią naturę i to, że nie warto poswięcać na ciebie klawiatury. Bardziej irytującego gościa od ciebie to tutaj nie ma. Jak masz brata, siostrę, kuzyna to niby dlaczego masz z nimi nie dzielić się kontem skoro można? Po co we trzech macie płacić każde osobno po 50 zł jak możecie to 50zł podzielić na trzy i mieć to samo. No ale jak jesteś bogaty to sobie płać i załóż sobie konto za 50zł, żonie drugie za kolejne 50zł i dziecku kolejne za 50zł i płać 150zł.

Można dzielić z rodziną w tej samej lokalizacji (czyli oglądać w tym samym czasie na jednym koncie treści na pięciu urządzeniach - najwyższy pakiet). Ale już dzielenie konta z kimś kto jest z Warszawy ktoś inny z Bydgoszczy a jeszcze inna osoba ze Szczecina jest nie do końca legalne. Jednak… nawet na DP o tym ostatnio pisali, że nawet w takim przypadku gdy konto dzielone jest z osobami z różnych lokalizacji nie będzie karane przez Netflixa. I choć to nie jest zgodne do końca z ich regulaminem to Netflix na razie daje zielone światło dla takich praktyk.

Rodzina, to rodzina. To do Wrocka mam 400km. Syn w Mancasterze. Reszta we Wrocku, ale Razem z prawnukiem.
Netflix nie ocenia więzi. Ten temat obcych osób zachęca się wzajemnie do dzielenia kontem. Netfix nie reaguje, ale jest kilka płaszczyzny problemu.
Pierwszym punktem jest zaufanie. Drugim punktem to, że los nam układa życie, choroby a nawet śmierć, czyli niespodzianki wyskakujące z pudelka.
Więzi rodzinne, to gwarancja. Umowa obcych ludzi, to przy założeniu, że każdy jest inny - to układ nielogiczny. Po trzecie - na co mnie nie stać, to nie zawracam sobie z tym głowy. Po czwarte - chodzi o 15 zł, czy o 20. Przelew nie dojdzie - pozostaje dziadowanie. Takie są realia dzisiejsze, a przy zagrożeniu - dopłać 50 groszy - można stracić zawartość konta.

Czyli sam sobie zaprzeczasz?
Aż takie parcie masz na doebanie mi że odchodzisz od sedna tematu?
Tu chodzi o współdzielenie z obcymi, januszowanie.
Powtórzę bo chyba nie zaskoczyło jak powinno, zrzucisz się na samochód i będziesz go współdzielił z obcymi?

Moje pytanie @moderatorzy dlaczego ten teamt współdzielenia Netflix jeszcze jest niezamknięty? Ja rozumiem, że z rodziną. Ale użytkownik pyta o współdzielenie z innym obcym użytkownikiem. A to już legalne nie jest. Są punkty z regulaminu mówiące, że tematy o nielegalnych czynnościach albo nielegalnym oprogramowaniu będą zamykane.

Legalność, legalnością bo zawsze tego “tzw” obcego użytkownika można wrzucić w krąg rodzinny. I tak Netflix ma na no wywalone - być może nie mają narzędzi do namierzania :slight_smile:

Tylko że to nie ma mowy o nielegalnych czynnościach czy nielegalnym oprogramowaniu :slight_smile:

PS: Gdzie masz zapis w regulaminie mówiący o zakazie rozpowszechniania?

1 polubienie

Jeśli o mnie chodzi, to nie znam ich regulaminów, bo nie korzystam z Netflixa, więc nie ingeruję w to, na czym się nie znam. :slight_smile:

2 polubienia

Mam office na trzy stanowiska. Mam total uninstall 7 na 4 stanowiska. O ile ilość instalacji nie przekroczy limitu, to mi wiszi, bo to nie jest uwiązane do miejsca. Tako rzeczą warunki użytkowania.
W internecie jest dużo publikacji typu FAŁSZ. Podejrzewam, że roztrząsamy nawóz rosyjskiej dezinformacji, bo tego nawet Netflix by nie trącał z uwagi na smród - chodzi o utratę użytkowników, z których wielu współdzieli konto.

Kurła Janusz! Powiedz im, że sianie budyniu zdrożało!
kurla-janusz_2018-07-31_16-56-43

Netflix koniec współdzielenia kont jaka cena opinie (wirtualnemedia.pl)

A to ci ciekawostka.

Ktos jeszcze chetny to piszcie nrs20@o2.pl
1 slot wolny

Mówiły jaskółki, że niedobre są spółki.

Powiedzenie „powiedziały jaskółki, że niedobre są spółki ” wyraża uniwersalną prawdę życiową – lepiej działać samemu niż wchodzić z kimś w układy, zawiązywać z kimś spółkę .

Ty tak naprawdę?

korwin

Zapraszam do mnie jak ktos chetny poki miejsce mam nrs20@o2.pl

Temat ponawiam mozna jeszcze znalesc u mnie 2 miejsca. Piszcie na nrs20@o2.pl szybko postaram sie odpisac

I to tyle w temacie.