Wspólne legalne konto Netflix - ktoś chętny?

Jestem zainteresowana. Mam konto. Mogę również do kogoś przystąpić. kontakt - ig kajduniaa.

Jestem chętny

Przyjmę do rodzinki na Netflixie🌟
Najwyższy pakiet
12zł miesięcznie

Zainteresowani pisać na ig:Adzixyva, lub fb: Ada Szałańska

@Ada Szałańska
dalej aktualne?

Chętnie do kogoś dołączę.

Aktualna oferta ?

Też jestem chętny na 4 osoby. Chętnie dołączę do grupy. Załóżmy wspólne konto w 4 osoby ze wspólnym mailem, aby każdy ewentualnie miał dostęp do weryfikacji. Piszcie proszę na maila. mar1us2@wp.pl

Trochę to dziwne… Tu szukasz kogoś zaraz zmiana decyzji że niby kogoś znalazłeś a jak kolega piszę że jest chętny to jakiś masz pakt…:smiley: śmiech na sali…to niezły ten wspólnik jak mówi ‘‘nie’’ na dodanie nowej osoby :smiley:

Ogłoszenie nieaktualne.

Byłbym chętny dołączyć do kogoś konta potrzebuje jeden profil dla córki a ponad 5dyszek trochę dużo. Mój mail adeekk1@gmail.com

Napisałem maila do Pana

Ja chcę

Napisz na maila do mnie nrs20@o2.pl
Póki mam miejsce. A tam ci nr tel podam i szybki kontakt bedzie

Chętnie dołączę do jakiejś grupy. wieslaw38@op.pl

Szukam miejsca w grupie. Interesuje mnie jedno urządzenie w pakiecie Premium - najlepiej cenowo wychodzi. Po napisaniu prywatnej wiadomości podam maila, gdzie ustali się szczegóły.

Chętnie się dorzucę do konta netflix i liczę na uczciwość także

Nie wiem po co wam to. Netflix ryje beret młodym ludziom. Jeszcze seriale niemieckie, izraelskie itp przechodzą, ale reszta? --musi być czarny, kulawy, pedał i lesbijka. Inaczej nie ma historii.
Jeszcze Amazon czy HBO to rozumiem.

Gorsze jest to że nawet nie potrafią sensownie wypuścić sezonu i zakończyć sage tylko wypuszczają 1-2 sezon i uwalają w połowie fabuły bez echa serial i zaczynają kolejny inny niczym chińska masowa produkcja… Filmy też ewidentnie czuć ze z netflixa, takie żeby nie było że nie ma czasem tam coś sie trafi fajnego ale zwykle to robione aby zapełnić listę w katalogu…

Po to to jest w większości przypadków. Tępe patrzenie w szkiełko.
Nie jestem rasistą. lubię seria Wire - prawie sami czarni, taki klimat, Ale królową w Anglii? , to przesadzili.
Czarni pod stołem może jedli, takie były czasy.
Czarna szlachta w UK :slight_smile:


Dlatego Netflix -definitywnie NIE

[wieslaw38] wysłałem emaila o kontakt…

Czy któryś Janusz mi wyjaśni co jest legalnego we współdzieleniu konta Netflix i po co to robić?