Wszystkie pliki otwierają sie w Windows media player


(Angelina M84) #1

Witam.Pozwolę sobie podczepić się pod temat.Przyznaję też od razu,że jestem komputerowym laikiem-moe nie zupełnym,ale jakiejś większej wiedzy też nie mam. :slight_smile:

Prawie wszystkie ikony na pulpicie zmieniły się w windows media player i system (windows 7) probuje otwierać cokolwiek wlaśnie tym programem.Uruchomiłam internet tylko po wcześniejszym wylaczeniu z systemu całego media center(teraz nie działa muzyka,filmiki i reszta ). Nie moge przywrócić systemu do jakiejś tam wcześniejszej daty bo zaczyna proces i pojawia sie blekitny ekran jak przy crashu i (?)pokazuje info,że nie można tego zrobić. I co teraz?


Czy fora internetowe czeka zagłada?
#2

nonloso , na przyszłość - nie podpinaj się pod stare wątki, tylko załóż swój temat.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.


(Angelina M84) #3

Tak jest Szefie :slight_smile:


(falcon89) #4

Pobierz http://www.winhelponline.com/blog/wp-content/uploads/unassoc_1_4.zip, wypakuj, uruchom Unassoc.exe (Vista/7 jako Administrator).

Odszukaj na liście i zaznacz rozszerzenie LNK , kliknij Remove file association (User) i zrestartuj komputer.


(Angelina M84) #5

Dziekuję Ci bardzo falcon89.Zadziałało :slight_smile:


(tadeusz97) #6

Naprawdę mi pomogłeś jesteś geniusz Jedna taka osoba w internecie szukałem godzinami nikt nie umiał. Naprwdę szacun dzięki chyba zrobie film z tego żeby ludzie wiedzieli jak to zrobić bo nikt nie wie. Dzięki i Pozdrawiam i miłych wakacji Ps. Mam kanał na Yt