Wszystkie pliki otwierają sie w Windows media player

Witam.Pozwolę sobie podczepić się pod temat.Przyznaję też od razu,że jestem komputerowym laikiem-moe nie zupełnym,ale jakiejś większej wiedzy też nie mam. :slight_smile:

Prawie wszystkie ikony na pulpicie zmieniły się w windows media player i system (windows 7) probuje otwierać cokolwiek wlaśnie tym programem.Uruchomiłam internet tylko po wcześniejszym wylaczeniu z systemu całego media center(teraz nie działa muzyka,filmiki i reszta ). Nie moge przywrócić systemu do jakiejś tam wcześniejszej daty bo zaczyna proces i pojawia sie blekitny ekran jak przy crashu i (?)pokazuje info,że nie można tego zrobić. I co teraz?

nonloso , na przyszłość - nie podpinaj się pod stare wątki, tylko załóż swój temat.

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Tak jest Szefie :slight_smile:

Pobierz http://www.winhelponline.com/blog/wp-content/uploads/unassoc_1_4.zip, wypakuj, uruchom Unassoc.exe (Vista/7 jako Administrator).

Odszukaj na liście i zaznacz rozszerzenie LNK , kliknij Remove file association (User) i zrestartuj komputer.

1 polubienie

Dziekuję Ci bardzo falcon89.Zadziałało :slight_smile:

Naprawdę mi pomogłeś jesteś geniusz Jedna taka osoba w internecie szukałem godzinami nikt nie umiał. Naprwdę szacun dzięki chyba zrobie film z tego żeby ludzie wiedzieli jak to zrobić bo nikt nie wie. Dzięki i Pozdrawiam i miłych wakacji Ps. Mam kanał na Yt

Również spotkałem się z tym problemem. Dziękuję za pomoc Falcon89. Wszędzie szukałem rozwiązania i nigdzie nic nie potrafiłem znaleść. Dopiero gdy natrafiłem na tą stronkę znalazłem wyjście. Jeszcze raz wielki dzięki !

Dziękuje bardzo falcon89 :wink: też mi bardzo w tej chwili pomogłeś !!

Post został podzielony na nowy temat: Pliki otwierają się w Windows Media Player

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.