Wybór dysku SSD

Człowieku. Pokaż mi gdzie Goodram pisze o nowej generacji IRDM. Wszedłem na ich stronę - nie ma tam mowy o jakiejś drugiej generacji, a kod producenta zgadza się w sklepach z tym na stronie. Ja pierdzielę. Tworzysz teorie spiskowe, ale nie masz nic na ich pokrycie i ludziom robisz kolejny raz wodę z mózgu. Specyfikacja się zgadza, numery się zgadzają, a Ty mimo wszystko szukasz sposobu na pogrążenie firmy. Ja rozumiem, że trafił Ci się padnięty dysk, ale to nie oznacza, że od teraz masz prawo robić gdzie Ci się podoba czarnego PR-u.

Btw. Kolejne wersje tego samego urządzenia nie muszą od razu oznaczać robienia klienta w wała. Zazwyczaj oznacza to poprawę parametrów, oprogramowania wbudowanego czy samej konstrukcji. Nowa wersja urządzenia nie oznacza też, że od razu masz lecieć ją kupić, bo stara przestanie działać. Jeżeli producent zmienił sobie grafikę i kartonik to w czym Ci to przeszkadza? To z automatu pozbawia Cię prestiżu czy zabija funkcje tego co kupiłeś?

Przestaję SPAM-ować z Tobą.

Czyli potwierdzenia Twoich przypuszczeń próżno oczekiwać. Git. I nie zgrywam znawcy. Po prostu nie zanikła u mnie umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem.

Proszę. Oto te całe Twoje GEN2:

Opis IRDM PRO ze strony GoodRAM

Opis ze strony X-Kom - rzekomo jakieś GEN2

To jeszcze znajdź firmware czy taki sam na Iridium pro kiedyś, a na tym rzekomo GEN2 i jak będzie taki sam to przyznam ci racje.

Próbuję rozkminić co Ty masz do tego firmware… Oba dyski już miały aktualizację firmware to raz, dwa prawdopodobnie i tak się różnią ze względu na zmianę nazwy - spekuluję, bo nie mam dwóch dysków by sobie to sprawdzić. Nie możesz pogodzić się z tym, że Goodram zrobił najzwyczajniejszy rebrand - wziął Iridium PRO, obciął kilka literek, wrzucił w swoją serię IRDM i tyle? Z kośćmi RAM zrobił identycznie.

Masa portali pisała o rebrandzie, gdzie nie zmieniło się kompletnie nic a nic. W specyfikacji to samo, te same części, ten sam kontroler tylko inna naklejka - to tak jakbyś Ty sprzedawał miotłę pod nazwą Szczotek, ale postanowiłeś zmienić nazwę na bardziej wpadającą w ucho, kojarzoną z jakąś lepszą marką i wymieniłeś naklejki następnej partii na Szczotex.

Czego jeszcze Ci trzeba?

To wszystko nie ważne, jak dla mnie fajnie że polacy się wykazują, fajnie że coś robią, jeszcze fajniej że robią sami a nie zamawiają u chińczyków bo właśnie tak ponoć jest w przypadku Goodrama.
Niestety ja raczej nie kupię produktów Goodram po dość szybkim padzie pendraka ich produkcji.
Podobnie nigdy już nie tknę Goclevera, dwa lub trzy ich produkty mnie zawiodły, w tym smartwatch który działa do dziś ale wsparcie zostało porzucone i jest bezużyteczny.

Tak tylko robia to na częściach zagranicznych producentów wiec to jest tylko składane przez Polaków.

Krzemowej doliny raczej 2-giej nie będzie w naszym pięknym kraju.

Zwłaszcza, że od początku roku popularne staje się hasło emigracja 3.0 to na pewno nie ma co na to liczyć. W skrócie emigracja 3.0 polega na emigrowaniu z pieniędzmi do innego państwa.