Wybór stylu forum z menu górnego

Za moment w menu górnym pojawi się możliwość wyboru stylu forum (będzie krótka przerwa, bo to wymaga restartu forum).

Ponieważ styli przyszło bardzo dużo, jak pojawią się w menu, to może zrobić się lekki bałagan. W związku z tym mam propozycję, żeby autorzy nazwali jakoś swoje style - będzie to fajniej wyglądać na spisie. Niektóre są nazwane (np. Rose Lady by NobodyTT) i tak chyba najlepiej byłoby te style prezentować na liście.

1 polubienie

Wybór z menu już działa, jakby co.

Część styli w ogóle nie ma nazwy, nazwy części styli są tak niejasne, że lepiej by było, jakby redakcja nazwała je opisowo, tak aby było wiadomo czego się spodziewać. Bo na razie jest miszmasz.

U mnie styl domyślny włączony. Większość styli, wymaga drobnych poprawek, lub są mało czytelne.

Szkoda że nie działają w przeglądarkach mobilnych.

Małe wyjaśnienie odnośnie nazewnictwa moich propozycji, przy downloadzie nie jest nazwa lecz wersa, z tłem lub bez. Nazwa jest podana na samej górze posta w którym publikuje styl czyli dobrprogramy Classic oraz dobreprogramy Dark w skrócie można napisać dobreClassic, dobreDark i w przypadku wersji z tłem dodać Bg, czyli nazwy moich styli to by były:

  • dobreClassic
  • dobreClassicBg
  • dobreDark
  • dobreDarkBg

Nie będę tego może zmieniał już w wątku ze zgłoszeniami ponieważ jednego postu już edytować nie mogę. Chyba że dostanę jakieś pozwolenie czasowe na edytowanie tego postu to mogę to zrobić.

EDIT:
Swoją drogą style chyba nie są do końca poprawnie wgrane ponieważ modyfikacje są nadpisywane przez style domyślne, szczególnie widać to w przypadku czarnych/ciemnych szablonów.

To menu stało się teraz kompletnie nieczytelne. Przydałby się tam jakiś opis, że od tego miejsca zaczynają się skórki.
Wypisanie ich tylko w jednej kolumnie chyba byłoby lepszym pomysłem, bo część zajmuje dwie linijki opisu co psuje kolejność przeglądania (patrz wojtekadams) Te dwie kolumny co prawda skracają długość okienka, ale źle się to przegląda.

4 posty przeniesiono do wątku: Nowe forum discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Najlepszy to byłby mały sliderek z miniaturami jak forum wygląda w danym stylu.

1 polubienie

Pomysł fajny, ale z takich miniaturek nic byś nie wyczytał. Zamiast tego dałbym obok nazwy np 2, albo 3 dominujące kolory (paski jak na fladze) i już byłoby ułatwienie.

Czy nic to nie wiem - ja tam sporo widzę na miniaturach takiej wielkości:

No teraz może by to jeszcze jakoś było (chociaż i tak już jest dużo skórek do wyboru), ale jak dojdzie jeszcze więcej to lista wyboru będzie się ciągnęła w nieskończoność. To okienko jest za małe na takie duże miniatury moim zdaniem.

Przecież teraz jest dużo większe… to tylko propozycja.

Tu jest autor tego plugina do wyboru tematów, można mu zasugerować :wink: