Wybór umowy internetu domowego lte

Oczywiscie :slight_smile: dla indywidualnych nie ma dobrych ofert

Byłoby to sprzeczne z regulaminem wiec nie mogą.

Tak to oferta dla firm

No chyba, że dla firm…w tej nie mogą za bardzo pogrywać, bo przecież sama reklama brzmi, że bez ukrytych limitów…

Znaczy moja oferta jest z przed chyba 5 lat wiec z aktualna nie ma nic wspólnego.

Teraz dla firm tez jest opcja VIP bez limitu danych i prędkości na dwie karty SiM :slight_smile: W T-Mobile.

Klient biznesowy jest bardziej priorytetowo traktowany niż indywidualny i biznesowy zawsze dostaje wyższy priorytet na koncie do usług.

Jak znajdę to dam screeny z rozmowy na czacie z konsultantem…
Wyraźnie napisał, że prędkość przesyłu dla mnie została spowolniona ręcznie, aż do czasu nowego terminu rozliczeniowego…więc nie będę się tutaj więcej rozpisywał.
Ponieważ ja wiem, że mi ręcznie spowolniono a ty możesz snuć sobie domysły.

Tylko ja mam to za 60 zł to co proponują za 90 czy 120 :smiley: bo pomiędzy 200mbs a nieograniczona nie ma różnicy imho

Wszystko zależy co jest w umówię możesz mieć wpisany limit jak mówisz po prostu.

Na czacie jak i infolinii często są studenci, którzy rzadko znają,pelne zapisy regulaminów i umów. Mi kiedyś tez tak pisali na czacie. Pojechałem do Salonu T-Mobile w Lublinie przed pandemią, kulturalnie zaprosił mnie kierownik Salonu, wszedł tam w system gdzie mało kto ma dostęp, odwrócił ekran i pokazał opcje, która jest od ręcznego ograniczania i pisało wyraźmoe „Nieaktywna w tej ofercie” dla indywidualnych.

Co innego jest nakładanie priorytetu na konto kiedy zgłaszasz, ze wolno chodzi. Bo wtedy przez jakiś czas mierzą ile maks prędkości wykorzystujesz ile minimum i system im wylicza średnia i wtedy ustawiają minimum np 10Mb/s, a maks 40Mb/s. Tyle, ze tego żaden Regulamin nie reguluje. To wymysł ich, żebyś im nie truł ze ci spada do 5Mb/s przykładowo.

Przez 5 lat ceny tego poszły w górę, więc to porównanie bez sensu. Co do oferty z limitem do 200Mb/s, a bez limitu prędkości jest różnica bo np w nocy możesz wyciągnąć ponad 300Mb/s. Ja pamietam raz na ofercie firmowej do 60Mb/s po północy nie raz pasowało jakby zdjęty był limit na prędkość i Speedtest potrafił szokować 380Mb/s na huawei B828 czy jakoś tak co agreguje 4 pasma :slight_smile:

No to dziwne, że od dnia nowego terminu rozliczeniowego od razu „bryknęło” do 30 Mb/s z niecałych 1 Mb/s…ale ty wiesz lepiej, bo pan ci pokazał.
Ja swoje - ty swoje.
Nie ma sensu już tego maglować.

Skąd wiesz, ze ręcznie, a nie automat jakiś??

To jest oferta internetu domowego bez limitu przesyłu danych, z prędkością do 60 Mb/s - więc o czym ty piszesz?
@anon44097299
Jaka to dla mnie różnica?
Zostało wprowadzone ograniczenie i co mnie obchodzi jak to realizują…czy wajchą, czy elektronicznie, czy jeszcze inaczej…
Skoro zostało odblokowane z dniem nowego terminu - to chyba jasno dowodzi, że nie było to zależne od obciążenia masztu i tak dalej…czyli nie zadziałało raczej automatycznie.

Wystarczyło, ze z twojej okolicy zgłosiło 5 osób ze im wolno chodzi LTE i sprawdzili kto katuje nadajnik i padło widocznie na ciebie. Mi przez 4 lata takiego czegoś t-mobile nie robił, no chyba, ze zmienili ofertę.

Co chcesz udowodnić?
Bo sam nie wiem…że słusznie mi to zrobili?
Dobra - bo zabrnęło to w temat…mi tego nie robili…
Napisałem przecież, że zrobili mi i pewnie nie robią tego często.
A ty chyba nie rozumiesz, czy jak.

Nic. Dyskutuje, ale jak cito tak przeszkadza to nie udzielaj się.

Nie jestem przekonany czy to odpowiedz do mnie czy skarabeusza?

Jeżeli to do mnie to to nie jest oferta internetu domowego.

Ty lepiej wiesz co on ma? Geniusz jesteś, masz moc nadprzyrodzoną chyba :stuck_out_tongue:

Ja mówię co ja mam :slight_smile: bo to była odpowiedz do tego jak pisałem co ja mam :slight_smile:

Dobra panowie, macie fajnie, że nie spotkaliście się z taką sytuacją.
I o to przecież chodzi.
Niektórym jak widać po mnie, zdarza się mieć te gorsze sytuacje.

Masz pecha, niestety.