Wybór umowy internetu domowego lte

Tak to już jest i to na własne żądanie, bo spodobała mi się oferta bez limitu danych.
Jak tak patrząc to jest niestety, jak na razie jedyna taka na rynku…

Ja bym zrobil tak. Zapisał sobie od kiedy do kiedy miałeś ta prędkość ograniczoną. Odczekał z 2 miesiące czy trafi się ponownie. Jeśli nie to piszesz do nich na boa@t-mobile.pl wszystko dokładnie podając imię i nazwisko na kogo umowa, nr usługi i hasło do usługi to co na umówię.

Piszesz, aby przekazali to do działu Reklamacji. Naprawdę tam wtedy wszystko dokładnie sprawdzają czemu tak było. Możesz wtedy jakby się okazało, ze błąd w systemie jakiś prosić o rekompensatę za ten okres, jakąś.

Ja mialem problem taki, ze przez pół roku masakrycznie na ofercie biznesowej zwalniał LTE, który tez był do 60Mb/s i wieczorami ledwo 1Mb/s było, albo nie chciało nic chodzić. Okazało się, ze ktoś zakłóca w mojej okolicy wzmacniaczami nadajniki LTE, nielegalnie. Dostałem na 18 miesięcy rabat na LTE i nie płaciłem nic. Jak wróciło do normy dostałem pismo listem poleconym z przeprosinami i w cenie opcji do 60Mb/s na firmę przedłużyli na 3 lata ofertę VIP gdzie mialem bez limitu dane i prędkość. Byłem w szoku jak to zaoferowali i brałem w ciemno wtedy. Ostatnie 3 lata LTE mialem taki rarytas za 45 zł brutto. Teraz 3 miesiąc światłowód z Idea 600Mb/s symetryczny i zastanawiam się jak ja tyle lat znosiłem to LTE w ogóle :stuck_out_tongue:

Próbować, pisać maile bo zawsze jest szansa, ze przynajmniej potraktują twoją sprawę jednostkowo, indywidualnie. Ja przez te pół roku zalewałam ich mailami i speedtestami (zrzutami), że mogłem im zapychać maila :stuck_out_tongue:

Wzmacniacze czego zakłócają LTE?
Dzięki za podpowiedź…też uważam, że ciągłe ich molestowanie może dać skutek.

Nie znam się na tym. Wi-fi tez można zakłócać silniejszym sygnałem.W piśmie napisali, ze zagłuszacz został złapany w mojej lokalizacji, zagłuszał 3 BTS-y w mojej okolicy. Zajmuje się nim Prokurator. Pewnie jakiś anty LTE, albo anty 5G myślał, ze nikt go nie złapie.

Co ciekawe napisali mi wcześniej w mailu, ze jak mi zwalnia to sprawdzić odpowiednie parametry sygnału jak jest różnica 6-10 dB to normalne, a u mnie mimo 5 kresek jeden parametr, nie pamietam który, podskakiwał z 30-40dB na ponad 100dB. Jak napisało właśnie przez to zagłuszanie bo router głupia i zamiast łączyć się z BTS to przełączał się na zagłuszacz.

To tak pisze trochę po swojemu bo nie chce mi się szukać maili, zreszta chyba pokasowałem po wszystkim.

OK trochę to naciągana teoria…myślę, że w wielu przypadkach słabej prędkości to zapodają takie tłumaczenie każdemu i tylko tym, którzy są upierdliwi i ich nękają dają odpust i jak widać nawet jakieś profity, żeby mieć spokój.
Ale OK.
Zawsze warto mieć jakąś większą wiedzę.

Ja się nie znam, ale w tym czasie co ja to mialem to pamietam, ze nawet Interia pisała o jakimś co zagłusza stacje bazowe w okolicach Lublina. Bo ja mieszkam 20 km za Lublinem w stronę Zamościa. Chcesz to szukaj, to był okres grudzień 2019 do około czerwca 2020.

Jeszcze nadmienię ciekawostkę, ze jak mi dali te taryfę Biznes VIP w cenie tańszej taryfy to po półtora roku padła firma i przepisali bez proszenia na osobę indywidualną zostawiajac taryfę biznesową, co dziwili się we wszystkich salonach i punktach sprzedaży t-mobile.

Hmm nie słyszałem o zagłuszaniu. Oczywiście się da ale to byłoby nielegalne a naturalne wystąpienie jest raczej mało prawdopodobne. Brzmi naciągnie :slight_smile: i jako kto miałby w tym interes?

Odnośnie cesji umowy pewnie jest to możliwe jeżeli nie ma innej wzmianki w regulaminie lub operator wyraża zgodę.

@anon44097299
No to chyba w czepku urodzony jesteś, bo chyba wiesz że z telekomami to raczej nie jest tak różowo i trzeba mocno się naszarpać, żeby było na twoje:)

To mało słyszałeś. Ja już słyszałem kiedyś gdzieś w Warszawie też były zagłuszane stacje bazowe, nie wiem czy nie było to właśnie wtedy kiedy wprowadzano LTE tak jak dziś 5G i tez były teorie, ze nas zabiją, albo drugie głowy nam wyrosną.

Nie trzeba wydać nie wiadomo ile, żeby zagłuszyć nadajnik. Zagluszasz pasmo odpowiedni, albo inaczej mówiąc tłumisz sygnał czy zakłócasz i powoduje cyrki. Operator nikogo nie namierza tylko policja i organy ścigania bo muszą mieć nakaz. Operator jest o tym informowany i może ktoś za to pójść siedzieć, albo dostać taką grzywnę, ze się nakryje i inne takie. To tak samo jak są wzmacniacze wi-fi, które nie raz czytałem, ze zagłuszają np nadajniki wi-fi operatorów internetowych. Chodzi mi o operatorów, którzy świadczą usługi po tym samym wi-fi co mamy w domu.

Używam jej od 4 lat, zero problemów. Innych ofert i tak nie ma.