Wybory prezydenckie

I robią to bardzo dobrze, wprowadzając nowe ustawy i korygując pod siebie konstytucję. Mogą to robić, więc robią. Gdyby było jawne bezprawie to siedzieliby już dawno w więzieniu.

Jedno nie wyklucza drugiego, czy Ty potrafisz czytać coś, czy masz problem ze zrozumieniem jednego zdania.

Głupoty? Przecież to same fakty są xd

:wink:

Ale co to wnosi do tematu i mojej wypowiedzi?

Generalnie Bosak na papierze złożył postulaty zmiany konstytucji (o ile dobrze wiem: tylko). Oddać nieważny głos pozostaje :frowning:

Nieważny głos to głos dla pisu.

To mam głosować na populistę?

Polecam najpierw zapoznanie się z definicją słowa populizm.
Ja na nikogo nie każe głosować.

Jasne. Niczego nie każesz. Tylko agresywnie sugerujesz, że niebranie udziału w ustawionym plebiscycie jest oddaniem głosu na PiS…

2 polubienia

Oczywiście, że tak jest. Czysta matematyka i statystka. Już nie mówiąc o przekrętach.

No i już nikt się nie wypowie o kandydatach?
Tylko usłyszałem, że gość nazywa Japonię najbardziej zadłużonym krajem, a Holandię piekłem podatkowym xd

Rząd chce wprowadzić nowy podatek, podatek cyfrowy. Można tylko sobie pomyśleć “XD”.

Bosak ładnie wyjaśnił tych pajacy

1 polubienie

Hmm,… vide:

Zastosuje filozofię XD i napiszę tylko - XD

XD

Moja, obłożnie natenczas chora, praprababka wzięła udział w takich wyborach, gdzie miejscowe WOT, pod kierunkiem oficera, przyniosło jej urnę. Ichniejszy komandir chyba inteligientny był, bo i pogadankę odstawił jak w ta zła władza (Piłsudski, nie Tusk :stuck_out_tongue: ) nie dbała, a ta nowa nawet chorej staruszce urne przynosi , tak by mogła zagłosować (na ich partię). Babcia tak uradowana troską aż popłakała się (co bardzo ucieszyło komandira). :wink:

Takze wybory korespondencyjne z asystą wojska niektórzy już opracowują w oparciu o życiorys Wielkiego Gruzina. :slight_smile:

1 polubienie

Skończy się tak, że UE będzie każdemu obywatelowi Unii wypłacać 1000 jurków co miesiąc bezwarunkowego dochodu podstawowego a wtedy naszych polityków, nasi obywatele taczkami wywiozą na to błoto w wyschniętym korycie Wisły :stuck_out_tongue_winking_eye:

Oryginalne*, pełne urny, zagłosowane i zapieczętowane są w magazynach z dwa tygodnie… Ta już stanowiska dzielą, ta rządzą…
Tak wisi ko mu nie lol2

Skończy się tak, że UE się rozpadnie tak jak nasza gospodarka.

Za takie krakanie powinno się wiązać dziób (bez obrazy).
Zawsze nastaje nowe i nie istnieje koniec świata. To co robi pis, to tylko przeszkody i ludzie mądrzeją, zaczynają podobnie myśleć i jednoczyć się.
Oszołomy są, byli i będą, tylko szkodliwym zabiorą klamki.

Serio ludzie odpisujecie dla trolla który założył konto w momencie zakladania tego wątku? Dajcie spokój…