Wycena komputera

Prosiłbym o wycenę komputerka HP 8100 Elite SFF.
Procesor: i7-870
RAM: 8GB(4x2GB) DDR3 1333Mhz
Płyta główna: HP MS-7557
Karta graficzna: AMD Radeon HD 4550 512MB
Napęd optyczny
Naklejka z Windows 7(jedna stara, druga refurb)

Ile byłby wart jeśli dodałbym SSD 480GB,a ile bez? Dziękuję bardzo.

200 zł sam komputer. Do tego możesz doliczyć system jeżeli z nim sprzedajesz.

naklejki naklejone już są

Naklejkę sprzedajesz czy komputer z zainstalowanym windows 7 i aktywowanym tym kluczem, na tych podzespołach??

Surowy jesteś. :stuck_out_tongue:
Tak poważnie 300 z SSD jak znajdzie jelenia :stuck_out_tongue:

Naklejki naklejone, klucz w BIOS, jak z dyskiem no to zainstalowanym, ale widzę że jelenie nie chcą pomagać :confused:

Ile mazyles, ze za niego dostaniesz??

To stary komputer, w dodatku z jakąś płyta główną z komputera, z Marketu. Nie o tego Jelenia chodzi,
jak byś się trochę znał na komputerze to byś wiedział o co mi chodziło tym jeleniem.

Ja bym za to dal 250 zł, ale jak trzeba dokupić markowy zasilacz, a tak mi to wygląda to 150 zł.

Czyli sądzisz, że komputer o podobnej wydajności(i to z dyskiem ssd 500gb, ktory moge spokojnie sprzedac za 150zl) można kupić w takiej cenie? Daj przykład, by nie być gołosłownym

Dodam, że komputer jest od HP,a nie składak z w/w płytą, zasilacze w tych jednostkach są bardzo dobre

Używany SSD za tyle chcesz sprzedać? W dodatku nie podałes jego firmy i modelu i nie 500GB tylko 480GB to tez wpływa na cenę. Nie podałeś jaki jest w tym czymś zasilacz, jaka buda, a to ma znaczenie bo jak ktoś kupi to za 200 zł i drugie 200 musi wydać na zasilacz markowy to totalnie się nie opłaca.

Składaka możesz sprzedać na części i za części można coś wziasc więcej, a za płytę główna HP to nie wiem czy 50 zł bym dal, nawet jeśli jest na chipsecie z średniej polki. Grafika może z 20 zł warta bo ma swoje lata i używana.

Napisałem jaki ogólny model, więc można sprawdzić. SSD Micron . Dzięki za wypowiedź, nie chcę się kłócić :D.

O co? Jak wiesz lepiej, to po co pytasz.

To ten według ciebie super zasilacz?

Zrzut ekranu 2022-01-4 o 16.42.48

Nic nie wart używany, może z dychacza.

Zrzut ze specyfikacji z support.hp

A widziałeś co jest powystawiane po takich portalach jak olx, allegro? Po kilka stów chcą za konfiguracje C2D/i3-2100 i 4GB Ramu.I to nie jest tak, że wynalazłem najdroższą aukcje, tak jest dużo ogłoszeń i w dodatku ludzie to kupują (!) Więc mój chyba jest kilkukrotnie lepszy prawda?

To są właśnie te Jelenie, których jak sam potwierdzasz nie brakuje. Chciałeś uczciwej opinii? Dostałeś.

Ok, szanuję twoją wypowiedź. Dzięki

Ja ostatnio wyciągnąłem kompa z Córę i5 chyba 5 czy 6 seria, tam był 16GB ram, sąd samsunga 250GB i Radeon 460 z 4GB pamięci. Na Allegro poszedł za 1200 zł z systemem oryginalnym, a był to składak. Do licytacji był od 800 zł. Sprzedałem go we wrześniu 2021. Płyta główna była jakaś najtańsza Asrocka, zasilacz bequiet 500W i choler na CPU be quiet za 300 zł nowy, nie pamietam modelu.

Na części pewnie stówa, dwie więcej jak bym się uparł.

A można widzieć ile prowizji wzięli?

Nie. To moja sprawa.

Wystaw bez SSD za 300 jak chcesz sprzedać, a 400 jak chcesz sprzedawać, chyba że mieszkasz na zadupiu to i za 400 kupią

mieszkam na zadupiu właśnie, kiedyś tydzień po wystawieniu sprzedałem normalnego ATXa z i5 750 8GB ramu za 4 stówy , więc wystawię go za 500,a potem najwyżej zejdę z ceną