Za duże użycie ramu [wydzielone]

Z nim to nie ma sensu dyskutować gościowi coś ram zjada, a ten mu sugeruje wymienić kość ram bo się zużywa … japier*****

Jeśli system jest zapchany i mam powiedzmy 4GB ram i system zjada mi te 2GB to jak wymienie 4GB ram na nową kośc 4GB czy system zacznie zjadać magicznie mniej ram… no ja uważam że nie,

Zresztą przeglądarki po tyle mniej więcej zabierają ram jak miał wcześniej mniejsze zużycie to możliwie że dodatki albo przeglądarka sie zapycha. Trzyma starą sesje lub ciasteczka itd.

Naucz się nie komentować moich wypowiedzi.
Jeżeli jednak chcesz to wróć do naszych poprzednich dyskusji które zacząłeś i użyj argumentów.

Odróżniasz użycie od zużycia?
Ram to nie prezerwatywa.

ohoho! Panowie, nie widzę sensu wykłócać się o to kto ma racja a kto źle dobiera słowa itp. Tym bardziej iż żaden z tych wpisów nie przybliża nas do odpowiedzi na pytanie

2 polubienia

Oflagowanie i usunięcie moich postów nie zmienia faktu że autor pisze o “zużyciu”, ja ciągle nie wiem jak je sprawdzić, skąd ma informację że ram jest zużyty.
Proszę o dokładne wyjaśnienie.

Człowiek to taka istota (jedyna na tej planecie), która ma dar myślenia abstrakcyjnego. Wszyscy wiedzą o co chodziło autorowi pisząc o “zużyciu” RAMu tylko ty nie wiesz. Jak widać zostałeś pozbawiony myślenia abstrakcyjnego. A wiec gdzieś po drodze w ewolucji twoich genów ewolucja zapomniała o tobie i zatrzymałeś się w rozwoju gdzieś pomiędzy homo sapiens fossilis a człowiekiem rozumnym zdolnym do abstrakcyjnego myślenia.

Nie karm trola nie ma sensu zaśmiecać wątki z idiotą nie ważne co powiesz on i tak będzie przy swoim a problemu głównego autora ta kłótnia nie pomoże mu naprawić problemu,

Każdy słownik określa zużycie jako nieodwracalne, i tylko tak może być pojmowane.
To nie żadna abstrakcja tylko fakt.

Podejdź bliżej jak chcesz w ten sposób rozmawiać albo przeproś i zacznij rozmawiać jak powinieneś.

Powtórzę, ram to nie benzyna, nie zużywa się.
Jeżeli jest inaczej udowodnij to w sposób racjonalny.

@daras28-82 udowodniłeś rację! masz na prawdę rację! chłopak pomylił słowa! możesz iść spać. cześć! :slight_smile

Naćpany jesteś czy co?

Nie robię tego co ty więc nawet nie zadawaj takich pytań.
Ciekawi mnie tylko skąd taki pomysł?

Bo ostatnio ci nerwy puszczają patrząc po tym temacie. Nie widziałem ciebie jeszcze z takimi tekstami i zaczepkami do innych

Ja go już dodałem do blokowanych więc nie widzę wypocin tego prymitywa,
Niestety nadal są ludzie co z nim próbują podjąć jakieś tam próby dyskusji bez efektu.

Dlatego radze go zablokować i nie karmić trolla proste a jak że skuteczne…

Myślę, że i ja tak zrobię. W oddzielonej części naprawdę nie umiał dobrać odpowiednich słów jakby był nietrzeźwy czy specjalnie robił gówno-burzę

Prymityw nie widzi różnicy między “zużyciem” a “użyciem”.
Szanuj siebie i innych.
Zapytam ponownie, czy jak napełnisz bak paliwem to powiesz że bak jest zużyty?
Dlaczego zatem zajętą pamięć nazywasz zużytą?

To jest klucz, słowa wyjęte z kontekstu nie zawsze mają sens.
Tu tytuł jest poprawiony,wycięta połowa wątku, nie każdy jednak przyswaja wiedzę, jako przykład masz Quassara, tłumaczyć można a i tak napisze że jak wykorzystasz pełną moc silnika to silnik jest zużyty tak jak pamięć, wykorzystana to zużyta.
Zużyte przedmioty, podzespoły nie nadają się do użytku.

Do dalszej dyskusji na ten temat zapraszam do wydzielonego.

Nie widzę jednak powodu, żeby się czepiać o takie słownictwo, bo sam często się przejęzyczam. Zależy jak autor patrzy na RAM i pisze lub nawet sądzi, że jest zużyta, a nie użyta, bo ma taki problem przez pewien czas. Więcej nie ma sensu dyskutować, więc bywaj zdrów. Jak rozwiniesz kolejną gówno-burzę, wyciszę twoje komentarze

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.