Wygasanie monitora

Witam, dzisiaj po zaaktualizowaniu systemu nie mogłem zmienić rozdzielczości monitora na 82 hz chociaż zawsze tak miałem. Teraz gdy ustawiam 76hz to max a gdy próbuję ustawić 77 to już gaśnie i nie obsługuje tej rozdzielczości, to jest jeden problem a drugi to taki że gdy gram w grę pełnoekranową i gdy kliknę klawisz windows ekran gaśnie na kilka sekund i znowu się pojawia. Jest to bardzo uciążliwe chociaż wcześniej wszystko dobrze działało. Proszę o pomoc.

A ile monitor ma w papierach?
tyle ustaw
to nie karta graficzna

Teraz ustawiłem 75, ponieważ tyle ma, ale niestety problem nie ustaje. A to jego model Acer EK220QABI

Bardzo możliwe, że już zepsułeś. wyłacz z prądy, kabel.i jeszcze raz

Właśnie to zrobiłem, i faktycznie trochę pomogło. Teraz wygasa tak na oko na półtora sekundy, można coś jeszcze z tym zrobić?

Podbijałeś sztucznie, jaki to monitor?

wykonywałem kalibrację na panelu nvidii, jest to jako wykorzystanie błędu rozdzielczości i można ustawiać takie, na jakie matryca pozwoli (przynajmniej z tego co jest mi wiadome) a monitor to Acer EK220QABI

Na gwarancji? 2 lata standard

mam go od roku.

To jeszcze rok. oddaj.
popsułeś nieodwracalnie, ale nie będą bawić się w udowadnianie.
W jakim sklepie? alegro to też w sumie same sklepy
stracisz 10 zł na wysyłce, ale dostaniesz nowy

oferta zniknęła…

zaproponują nowy model, albo kasę

a nie dałoby się czegoś z tym zrobić? monitor jedynie wygasza na ok. sekundę podczas gdy kliknę windowsa w grze, lecz nie wiem dlaczego ale dzieje się tak w mojej jednej grze, która należy do kategorii fps. Nie wiem czy jest sens oddawania

Ja monitory zmieniam często, teraz mam 3 w tym roku.
I nigdy nie przyszło mi do głowy podbijanie rozdziałki
\czemu to miało służyć?
To nie jest monitor za kilka tys.
ja wiem, czytanie głupot w stylu -osusz telefon w mikrofalówce itd.
ODDAJ. to już jest rupieć,
uszkodzony mechanicznie/fizycznie i chemicznie

problem jest w tym że nie mam zastępczego dopiero będę kupował ten iiyama G-Master Red Eagle G2466HSU-B1 - Monitor - Morele.net a kalibracja stąd Kupiłeś monitor i co dalej? | PORADNIK | Overdrive, G-Sync... - YouTube

Weź kasę i kup normalny monitor
24" dell

Myślę, że on chce monitor z odświeżaniem > 60hz i wsparciem jakiejś technologii typu sync?

I po za cyferkami, co to robi? 60-75 w monitorze za 399

Musiałbyś pogadać z graczami, najlepiej takimi grającymi w FPS’y czy RTS’y

W RTS akurat lubię, i nie widzę róznicy