Wygrałem naprawde dużo - Co dalej?

Chciałbym poruszyć pewien temat.

Czy zdażyło się wam że wygraliście naprawde cenną nagrode(lotto, konkurs SMS, krzyżówki). Jeśli tak to jak was poinformowali o tym; w przypadku nagród pieniężnych dużo musieliście zapłacić za podatek od darowizn?; Nagrody rzeczowe przysłali wam kurierem, czy może musieliście jechać po nią na drugi koniec Polski :mrgreen:

Chętnie wysłucham waszych odpowiedzi :slight_smile:

Duży Lotek - prawdopodobieństwo wygranej

# trójka: 1 do 57

# czwórka: 1 do 1032,

# piątka: 1 do 54201,

# szóstka: 1 do 13983816.

No nie wiem czy któryś z forumowiczów trafił szóstkę :slight_smile:

Ja kiedyś z chropek Mr.Snacki wygrałem dwie figurki Herkulesa :lol:

A takto nie mam sczęscia do takich rzeczy :?

ja wygralem jak byl mundial 2002 pilke adidasa w chipsach lays. pileczka super orginał trzyma sie do tej pory. najpierw musialem do niech zadzwonic podac kod z karty wyslac karte poleconym a pozniej po ok. 5-7 dniach pileczka przyszla :mrgreen:

Zupełnie tak jak ja gram w różne loterie np. Faktomania i nic niestety nie wygrywam a moja mama i mój tata mówią mi że mam szczęśliwą rękę do takich rzeczy i wygrana w takich loteriach jest jak jeden do miliona :frowning:

Oczywiście kilka razy udalo mi się coś wygrać np. smycz kiedy był konkurs dotyczący nowego systemu Microsoftu Windows XP Media Center

oraz udało mi się wygrac koszulkę z logo Office 2003 :smiley: i kilka takich innych rzeczy jeśli chodzi o loterie pieniężne to wcale nie mam szczęscia :frowning: :?

Ja ostatnio jak kupowalem bilety na meczyk dostalem 2 zdrapki i lacznie wygralem 6 zeta :lol:

Kiedys tam wygralem malutka piłke w DANIO :lol:

Nie wspomne o promocji ALGIDY co mozna bylo BIG MILKI wygrywac :lol:

Jak sobie jeszcez cos przypomne to napisze :stuck_out_tongue:

Jak to mówią… nie grasz, nie wygrasz :wink:

Ja nawet w tym nie mam szczęscie :smiley: Ogolnie nie mam szczęscia w takich rzeczach :wink:

Nie jesteś sam :stuck_out_tongue: :wink:

Swięta racja ! ja nigdy nei grałem i jakoś mnie nie ciągnie , zawsze mówie że jak sobie sam nie zapracujesz to nie będziesz miał.

Pewnego dnia(z 2 lata temu) kumulacja w lotto wynosiła ok 16Mln zł :!: Ja oczywiście popędziłem kupić losy(stałem z 1godz w kolecje :slight_smile: ) , wydałem ok. 100zł i zgadnijcie jaki był finał.

Trafiłem trójke i wygrałem 10zł :mrgreen:

Błażej zazwyczaj wygrywają ci, którzy wyślą jeden zakład za 1,25 zł na chybił trafił :slight_smile:

:hahaha: Ja miałem sposób na tą promocję. “Macałem” patyczki. Jak było chropowate - 90% szans na Big Milka :hahaha: :mrgreen:

Ja z Algidy, to wygrałem ze 7 razy :wink: Ale wydał na to sporo pieniędzy {…} A tak, to kiedyś wygrałem Furbisia (taka gadająca zabawka za 300 zł) I dostałem go na oczach 5 000 uczniów mojej szkoły :] Ale było fajnie :wink: I raz wygrałem 5 zł w drapkach :wink:

ja jak sa promocje z lays’ów to zawsze biore paczke “macam” czy jest karta i biore jak cos twardego czuje :-o

A pózniej inni jedzą polamane chrupki. :roll:

ja wygrałem 300zł w jakimś tam konkursie, przyszło przekazem pieniężnym by Poczta Polska :mrgreen: to była promocja “3MAJCIE Z NAMI” Snickersa lub Marsa :stuck_out_tongue:

Ja wygrałem ostatnio niepytany numerek w szkole… I na jutro się uczyć nie musze :hahaha:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

nie martwie sie innymi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

to u was się je wygrywa? U nas to jest losowane :stuck_out_tongue:


kamil1992 mam nadzieje, że twoją głupotę kształtuje tylko i wyłącznie młody wiek… Najgorsze jest, jednak to, że takich ludzi jak ty jest więcej :confused:

A czy info o wygranej nie bylo przypadkiem POD LODEM ?? A o wygranej dowiadywales sie po zlizaniu loda ?? 8)