Wyłączyliśmy chat

To raczej nie na próby na żywym organizmie, ale jak mieliście przykład z discurse zgłosi się wielu chętnych betatesterów :wink:

[quote=“tomekb, post:18, topic:522367”]pavbaranov:
Chcesz mi powiedzieć, że to forum oglądają “miliony użytkowników miesięcznie”???

Tak, zagląda tu (wciąż) ponad milion użytkowników miesięcznie.
[/quote]
Cóż - gratuluję. Ponad 1/40 obywateli naszego kraju korzysta z tego forum.

To nie nam należą się gratulacje. Poza tym, pytanie co to znaczy korzysta. Nie wiem czy wiesz, ale ok 90% użytkowników to goście, którzy tylko czytają i nie mają nawet konta.

Geezaa… napisałem to bez żadnej złośliwości. Dlaczego od razu czegoś się doszukujesz?

Oj! Czepia się określenia użytkowników, zamiast wejść/odsłon :stuck_out_tongue_winking_eye: to stary zgred :smiley:

Przecież niczego się nie doszukuję, tylko cierpliwie tłumaczę.

@tomekb to chyba nie był błąd czata, bo właśnie podobna sytuacja dzieje się z privami. Pojawia się ikona nowej wiadomości której nie można otworzyć, okno priv też nie znika bez bez F5… coś się kasztani głębiej niż wtyczka do czata chyba…
edit.
@tomekb tylko nam nie wyłączaj internetu z tego powodu :smiley: hahaha

2 polubienia

I tak z czata korzystali tylko linuksiarze.Niewielka strata.

1 polubienie

Jeśli twoim zdaniem wyznacznikiem określającym człowieka jest system operacyjny z którego korzysta to jednoznacznie stawowi jedynie o tobie :smiley:

2 polubienia

No i po co od razu tak ostro?Stwierdzam tylko fakt,że oni opanowali czat.

Czat był ogólnodostępny i otwarty na każdego, a że jeden Linuksiarz robi tyle hałasu co 10 Windowsiarzy to już inna sprawa :smiley:

Zaraz zaraz… czy to aby nie jest tak, że jeśli jeden plugin nie działa, to nie próbuje się innych? No chyba że chcecie powiedzieć, że ta nowa platforma ma tylko jeden plugin do czatu, i to jeszcze zbugowany… gratulacje

1 polubienie

Póki co jest dosyć niszowa, więc może tak być.

To i tak o jeden więcej niż IPB 4.x.x :wink: :stuck_out_tongue: Bo tam nie mieliśmy SB w ogóle.

1 polubienie

Tu też nie mamy. Wychodzi na jedno :slight_smile:

Pojawiła się nowa wersja z poprawkami, spróbujemy ją włączyć.

…i włączony.

Dajcie znać, jeśli (dalej) będą jakieś problemy.

Warto wyczyścić cache, zanim będziecie go testować.

@tomekb
czat jest zepsuty:

Nie daje się schować :grin:

Wydaje mi się, że na SG daje się chować, a na podstronach faktycznie jest problem.

Plus jest taki, że nie psuje już całego forum pod IE.

Jeśli dalej będą błędny, ale chat nie będzie już psuł całego forum pod IE, to pytanie czy zostawić to na razie w takim stanie w oczekiwaniu na kolejny update, czy wyłączyć do tego czasu?