Wymagania Compiz-Fusion

Czy z nowym Compiz-Fusion da się bez męki pracować na karcie GeFeroce 5200 128MB, 1 GB RAM i Athlonie 3200+ ?

Spokojnie.

Mi śmiga na Semp 2600 +, geforce 440mx,768 RAM

Spokojnie :wink:

Na sprzęcie “archiwalnym”

Celeron 2,0

256 Ram

GF 440mx tez działa “spokojnie”

To nie Vista zeby trzeba mieć nie wiem ile ramu:)

Vista TEŻ działa na 256 mega… tylko do instalacji wymaga 512, potem można wyjąć, i działa. Nie tak jakby się chciało, ale działa. Co do grafiki i Compiza to będzie działać bez najmniejszych problemów. Ja mam właśnie GF FX 5200 i śmiga… o ile nie będziesz mieć 2 monitorów(bo z tym są problemy ale są do przejścia) i o ile będziesz mieć w miarę nowe sterowniki - wystarczą z Envy

A czy

pójdzie na zintegrowanej karcie grafiki 64 mb ??

o ile sterowniki będą wspierać axgl to chyba tak, ale głowy nie dam. Najlepiej postaw i odpal :slight_smile: (2 wyjścia ruszy albo nie ruszy)

Asty

No chodzić będzie chodziła ale:

bez aero a o to je miałem na myśli w poprzednim poście

256 ramu na Viscie to chyba tylko masochości…

aero

Powinnien ruszyć i nawet działać ale pod warunkiem, że uda Ci się to na AIGLX zrobić a nie na XGL (AIGLX jest wydajniejszy)

To powinno Cię zainteresować.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=176960

PS. Może by przykleić ten temat o liście kart?

aero : Zależy jaka to karta, ja mam w lappim zintegrowaną Intelowską GMA 950 używającą systemowego RAMu i śmiga całkiem nieźle

No dokładnie, możnaby go dodać do “tematy ważne dla użytkowników”.

Dopisujcie też swoje karty jeśli wam działa, bo tam są nie wszystkie.

ja mam sis 650 , do moje karty raczej nie znajdzie się sterowników open gl, pamiętam ze jakie kolwiek gierki na mandrivie chodziły mi strasznie wolno z właczoną opcją opengl, czy cos w tym stylu, już dokładnie nei pamiętam ;]

Panowie dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie: jak zainstalować compiz-fusion w PCLinuxOS? (standardowo jest tam beryl i śmiga, ale chciałbym mieć nowość). Z góry dzięki!