Wytrzymanie Windows

Chciał bym się was zapytać jak długo wytrzymał wam Windows :twisted:

no ja mam juz ok. 0/5 roku i juz ledwo zipie :frowning:

Ja mam swojego windowsa bez robienia formatu już około 1.5 roku :D. I jeszcze jakoś działa

Ja najdluzej mialem 3 miesiace///wtedy mialem zrypana plytke. teraz mam juz od marca i narazie zero problemow

Ja miałem najdłużej 1 rok i miałem wtedy Windows 2000 SP4 professional,i wtedy musiałem zmienic na inny,bo chciałem sobie pograc w gierki,a miałem słabego kompa,więc zaisntalowałem Win98SE

1.5 roku ,Wni XP i , zaczeły sie niebieskie ekrany , wtedy jeszcze nie było Sp2 :smiley: .

Oj z początku posiadania kompa to Winda długo ciągła- nawet chyba cusik kole pół roka - no ale teraz to zauważyłem 2-3 miechy i reinstalka!! :lol: :lol:

Zależy jak kto dba,od czasu do czasu trzeba wyczyścic rejestr,sprawdzic kompa na trojany itd,jeśli będziesz instalował każdy nawet zbędny program i to byle gdzie to Windows szybko padnie

Umni chodzi już 4 miechy i jakoś zero problemów(żebym tylko nic nie wykrakał).

Około 4 miesiące i chyba musze już zrobić reinstalke, bo coś internet nie chce działać. Na linuksie zero problemów z internetem.

Sprawdż go na trojany,czy wyświetla ci “Połączenie przerwane przez zdalny serwer”,to jeden z objawów działania trojanów

To samo 100% zajętości procesora,nawet,gdy nic nie robisz

daj log z hijacka

13 sierpnia będzie 2 latka jak mi śmiga windows 98 SE :smiley:

u mnie średnio 6 miesięcy od formata - mam XP :smiley:

Mój rekord dla Win2k to 3 miechy, a standard to tak 1,5 miesiaca.

ohehe to twardo musisz jechac …kurde .

u mnie zawsze, licząc od końca '99 roku średnio albo co pól roku albo rok.

a windy? najpierw 98 potem rok po premierze XP poten na pól roku 98, na niedługo 98 SE i na końcu XP i tak do dzisiaj :smiley:

sam sobie się jednak dziwię że tyle formatów miałem a tylko kilka windowsów miałem :o

Widzę, że większość z Was ma talent do psucia :lol:

U mnie windows już dawno nie padł.

System instalowałem na nowo w listopadzie

(poprzedni działał od czerwca kiedy to przesiadłem się z Win XP na 2000)

tylko dlatego, że wymieniłem wtedy większość podzespołów - wszystko poza dyskiem twardym

I kolejny raz w marcu, po tym jak kupiłem nowy dysk.

bogacz jednym slowem!

Moja winda działa od 8 miesiecy czyli od momentu kiedy pierwszy raz ją zainstalowałem

No moj trzyma jakieś 4 miechy… Nie narzekam… czyszcze go regularnie, skanuje itd. itp. i wszystko biega…

ja średnio co 1-2 miesiące instaluję od nowa, ale i tak żaden z was nie może poszczycić się osiągnięciem jednego z moich wykładowców, który jak zainstalował windę 98 u siebie kiedy ta się pojawiła na rynku tak ma ją do tej pory bez ponownej instalacji