Wzrost... da się zmienić przyszłość

Niby wzrost mamy w genach … ale czy da się jakoś zmienić bieg i być wyższym niż powinno się być. Są jakieś sposoby na to by być wyższym. Słyszałem o piciu surowych jajek ale jakoś w to nie wierzę i nie za bardzo mi to wchodzi do gardła :stuck_out_tongue:

ps jakoś dziwnie sprecyzowałem treść ale powinniście się skapnąć.

A ile masz wzrostu / wiek ??

175cm/14lat

lol, czy to jakiś żart? ile ty chcesz mieć wzrostu człowieku? 3 metry??

To jest mało? !!

I ty chcesz być jeszcze wyższy ?? o_0 Ja mam 177cm/18lat …

Po co Ci więcej? Ja mam 190cm/17 lat.

No niestety ale nie którzy trenują tak jak ja siatkówkę… po moich rodzicach nie wiążę szans na to że będą wielkoludem.

No to kolejne pytanie … w jakim wieku ludzie mają największe przyrosty … nei którzy są już z Was dorośli i na pewno zaobserwowali.

ps 3m nie chce ale z 190cm

przeważnie od 15-16 do 18 lat

To może jeszcze troszkę skoczę… aha i nie rzucajcie się tak na mnie ja chcę się tylko dowiedzieć.

co do wzrostu to da się ;]

tyle że to kosztowne i bolesne

polega to na tym że łamią ci kości rąk i nóg (by zachować proporcję) i przykręcają że tak powiem “rusztowanie” które ci wystaje z ciała i są na nim śróbki regulacyjne i co jakiś czas się podkręca troche wtedy kości się rozsuwają i rośniesz … bolesne i kosztowen ;p ale się da :smiley:

Ja mam 190/15 lat. Największy przyrost miałem przez ostatnie półtora roku. Urosłem około 10 cm :P. Mam nadzieje ze juz nieurosnę bo niechce :slight_smile:

pracujesz w jakimś laboratorium zajmującym się mutacjami ludzi? Bo tak sobie teraz Ciebie wyobraziłem xD

w wieku 14 lat masz ponad metr siedemdziesiąt i nie dajesz sobie nadziei na bycie wysokim?? a dzadkowie byli wysocy? część genów mogli odziedziczyć rodzice po dziadkach (ale u nich mogły się nie ujawnić) i przekazać je tobie… a z tym wzrostem różnie bywa. ja byłam zawsze najniższa w klasie, a przez liceum przerosłam większość koleżanek z poprzednich klas :stuck_out_tongue: możliwe że będziesz jeszcze bardziej rósł ale możliwe też że wyrosłeś we wczesnym wieku i już nie będziesz. stawiam raczej na to pierwsze. moim zdaniem nie ma co zakłócać naturalnej równowagi organizmu i sztucznie (choć nie wiem jakim cudem) podnosić wzrost…

author_vision podziękuje :mrgreen: :mrgreen:

Złączono Posta : 23.09.2007 (Nie) 21:37

_mona dziadkowie niscy :frowning:

no niby nie rzucajcie się tylko twój tekst zabrzmiał dziwnie, bo napisałeś jakbyś naprawdę miał problem ze wzrostem a ty tu piszesz 175cm/14 lat… są faceci o wiele niżsi w wieku i 20 lat… oni moga mieć jakieś pretensje od życia jeżeli takowe mają…

Nie mogłem jakoś inaczej tego skonstruować. :stuck_out_tongue:

A ja mam prawie 18 lat i nędzne 176 :frowning: Chciałbym być wyższy i właściwie przyłączam się do pytanie autora postu, któremu zazdroszczę.

wysokośc to rzecz względna. mówisz że rodzice i dziadkowie niscy tyle że widać 175 cm to też dla ciebie nisko :stuck_out_tongue: twoi rodzice mniej więcej w jakich granicach mają wzrost? do 160? do 170?

Niżsi ludzie mają więcej szczęścia w życiu, vide Napoleon czy Kaczyńscy. Jeden skończył marnie, drudzy też pewnie. Za to, co zostawili i co przeżyli w życiu, to ich :slight_smile: