X-box spalił nasz dom

(PiotrVista) #1

I co wy nato, a może niedopracowana przeróbka lub znów niedociągnięcia z MS, albo kłamstwo żeby forse wyciągnąć? —> http://www.amnezja.org/modules.php?name … e&sid=8488 :lol:

(Tygrysek) #2

Nie ,to prawda,podawali w lokalnych kanalach telewizyjnych w Stanach zeby klienci tych konsol zglaszali sie w celu naprawy zasilania.

A jezeli ci ludzie maja dobrych adwokatow to wyciagna na nowy dom ,wyposa rz enie itd

Pozdrawiam

(Szeryf118) #3

Xbox spowodował pożar ?? ?? ?? ?? :o :o :o :o Pierwsze słyszę !!

(Tygrysek) #4

Widocznie jeszcze malo slyszales :smiley:

(aju) #5

też była kiedyś taka akcja. Z tego co pamiętam microsoft musiał zapłacić ;]

(Koks497) #6

hehehe rozsmieszylo mnie to :hahaha:

Jedyne co mozna o tym powiedziec to : Patologia .

(Frooget) #7

HeHe ja tam się nie dziwie :stuck_out_tongue: Jak sądziecie dlaczego te konsole są takie drogie :> Wkońcu za błędy trzeba płacić :smiley:

(Tom3k3) #8

do kazdego xboxa powinna byc gasnica gratis

(Dod) #9

A co oni robili jak im sie konsola zaczeła palić ? Stali i mówili: “oh patrz będziemy mieli dom od M$” :lol: powala mnie głupota ludzi :confused:

(Marcinb677) #10

:hahaha:

Najpierw Windowsy - service packi i inne łatki a Teraz Xboxy - złe zasilacze co bedzie dalej ?? :wink:

(Bobeeq) #11

Mnie też, ale nie tych ludzi, których ty uważasz za głupich. Może poprostu nie było ich w domu, a konsole zostawili włączoną? Różnie bywa… :roll:

(Dod) #12

Hmm ok ale po co komu włączona konsola gdy nikogo nie ma w domu :shock: Myślisz że im się gra tak długo ładowała… :lol:

(:: MARIO ::) #13

PC rlz :twisted:

(Bunio) #14

święta racja #-o hehe

chociaż i przy blaszakach zdażają się wypadki :stuck_out_tongue:

(Szeryf118) #15

A ja kiedyś wyszedłem z domu, zostawiając włączony komputer. Na szczęście nie uległ awarii :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :). Powiedziałem o tym swoim rodzicom i mnie nie ukarali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :).

(Centrumopowiastek) #16

O ja! Ale jesteś ryzykant!

(Canaletto) #17

Ja notorycznie zostawiam włączony :slight_smile:

Chyba trzeba będzie się zabezpieczyć i wyłożyć pokój azbestem :slight_smile:

(Adampigan) #18

He he ja czasem zostawiam na całą noc i nic się nie dzieje, zresztą wielu kumpli tak robi.

(Ford Fokus) #19

A kto pobije mój rekord?? 6 dni komp chodził ! :smiley: Nie wyłączałem go w ogóle :slight_smile: Teraz chodzi od 3 dni, w nocy komp się dziwnie grzeje :clever: ponad 40 stopni, a w dzień norma to proc 34 reszta poniżej 30 :stuck_out_tongue_winking_eye: Co on tam w nocy robi ;]

(Koks497) #20

ford_focus zobacz ile lat goscie na tej stronie niewylaczaja kompa :stuck_out_tongue:

http://www.uptime-project.net

dobre heheh ponad 4 lata hehe