X-KOM - ile można czekać na realizację zamówienia?

Rynek jest tak ogromny i przesycony, że podejrzewam, że jeżeli nie znalazłbym interesującego mnie produktu w Polsce to na pewno znalazłbym niezgorszy jego zamiennik w naszym kraju. :slight_smile:

…ale czy w podobnej cenie to już wątpię.

za luksus bezpieczeństwa jestem gotów ponieść większe koszty.

…a inni gotowi są ryzykować - sugerujesz, że masz monopol na rację?

sugeruję, że się ze mną droczysz a zrobiłeś to samo:

A tam mi evga szla w 3 dni z niemiec
w środę kupiłem
w czwartek dostałem info że została wysłana
w piątek info że jest na terenie polski
Sobata / niedziela dzień nie pracujący i w Poniedziałek miałem grafikę na chacie.

Tutaj pisałem o moim zakupie https://www.dobreprogramy.pl/AMD-Ryzen.-Producenci-oszczedzali-na-EEPROMach-a-teraz-maja-problem-z-kompatybilnoscia,News,102715.html

Musisz sobie na dół troche zescrolować i szukać po moim nicku w komentarzach jak z kiś tam rozmawiałem
A tu masz screeny z rozmowy jak ci się nie chce szukać : https://imgur.com/a/i2Rf7A7

Dla mnie ryzyko fizyczne jest takie samo jak ktoś kupuje w sklepie dobrej renomy, a nie firma widmo o której zero info.

…nie jesteś 25 letnią brunetką, która ma czym oddychać żebym się z Tobą droczył. Może i postąpiłem podobnie, ale nie ujmuję racji osobie, która by kupiła ten sam monitor za granicą, a za zaoszczędzone pieniądze opiła udany transport.

Bardzo słuszne stwierdzenie tak to własnie jest z fanboyami sklepu oni będą dymani a jak powiesz coś złego to jeszcze ślepo oddany idelogi będzie ich, tego sklepu bronili -,-
Albo ma w tym interes jak @panicagaming który wciska towar zalegający w x-kom :smiley:

Goń się leszczu, pierwsze słyszę że wciskam zalegające towary. Jeśli w x-kom to co podaję zalega to w każdym sklepie na świecie także.

Sam sie goń to nie ja wmawiam ludziom że jakiś tam zasilacz (nie pamiętam firmy chyba be quiet czy silentium) za bodajże 232 zł czy jakoś tak w gwarancji na ledwie 2 lata jest high endowym zasilaczem… dołoży by ze 2-4 dyszki i by miał dobry zasilacz z Seasonic na 5 lat ale i on nie jest high endowym ale już jakiś wyborem który ma sens zakupu… i ciągle wszystkie zakupu w 1 sklepie ziemniaki babci jak byś mógł to pewnie też w x-kom byś kupił jak by leżały zgniłe na magazynie.

x-komowy opłacony troll który siedzi na niewidocznym.

…absolutnie w każdym? Bez wyjątku? Wygwizdowie pod Rzeszowem też? I tak na marginesie nieźle jesteś obeznany w asortymencie kenijskich sklepów.

@szczepX przykro nam z powodu trudności podczas realizacji zamóienia. Prześlij do nas w wiadomości prywatnej numer zamówienia, abyśmy mogli dokładnie zweryfikować i wyjaśnić sytuację.

@anon67650823 weryfikujemy kwestię informacji na temat gwarancji na gogle HTC Vive Pro Eye.

Już szła tysiące kilometrów od producenta w Chinach :wink:

Ten argument przeważył w mojej wewnętrznej dyskusji, czy brać monitor w PL (drożej) czy w CZ (taniej). Różnica w cenie nie do pogardzenia (300), a jeśli jakiś kurier miał się wyżyć na mojej sztuce, to już to zrobił :wink:

Napiszę coś niepopularnego ale tutaj wychodzi z was trochę hipokryzja i januszowatość którą tak Polacy lubią innym Polakom przy każdej okazji wytykać. Zamawiam tysiące kilometrów dalej bo 300 zł taniej. Sorry ale to po prostu typowe zachowanie Janusza z nad Wisły a tak uwielbiacie januszowatość krytykować przy każdej okazji. :slight_smile:

Mieszkasz w Kanadzie?

Bo wiesz, z Ostrawy do Katowic jest bliżej niż ze Szczecina do Rzeszowa.

Rozumiem że x-kom ma teleport do każdego producenta indywidualny i paczka nie musi podróżować xD

@Quassar akurat ciebie nie miałem na myśli bo ty pisałeś, że zamawiałeś kartę za granicą bo nie była dostępna w Polsce. To ma sens i jest zrozumiałe.
Reszta to hipokryzja i januszowanie.

Wtedy jak ja kupowałem grafikę to w polskich sklepach w ogóle nie było grafik w ogóle to był koniec lipca - początek sierpnia i jak w Polsce pojawiały się grafiki to po paru miesiącach z tak kosmicznymi cenami to było te najgorsze budżetowe modele gorszych firm o gorszych konstrukcjach chłodzenia.
Ze jak bym miał kupić taką grafikę to byl był podwójnym przegrywem kupujący raz gorszy model w mega nie korzystniejszej to jeszcze w cenie zawyżonej o nawet 500-700zł

A z tym dystansem to bez przesady grafikie miałęm 3 dni w domu od zakupu do niemiec jedzie sie 5-6h.
Znajomy sie śmiał że zamówi coś z Częstochowy i mu szła z ponad tydzień a miał 1h jazdy autem do miasta :smiley:

I Taki x-kom raczej nie będzie sie równać z Case King któy ma bardzo dobrą reputacje i jest między krajowym sklepem któy, a nie jakiś x-kom który musi robić ostrą propagandową reklame i zostaje tylko na regionie polski.

I takie opinie/komentarze tylko uświadamiają mnie bardziej żę ktoś jest narcystycznym nacjonalistycznym fanbojem poslkiej firmy która go w dupe dymie a po wszystkim jeszce ich przeprosi :rofl:

Ma tak dobrą reputację, że nie wysyła do PL - chyba, że dokonasz przedpłaty na konto (czyli trzeba liczyć się z prowizją, przewalutowaniem i kilkudniowym opóźnieniem w realizacji płatności). Karta kredytowa czy szybki przelew nie są akceptowane.