XBOX 360 Arcade- Kilka pytań?

A jest możliwość grania w takie gry jak Lineage II czy WoW?

Napęd optyczny może być tylko jeden, czyli CD/DVD

Stacja dysków ani konsola nie jest napędem optycznym

Nowy dashboart jest wgrywany na kartę a jej pojemność spada o około 120Mb.

Dema na 50Mb są po prosu straszne, pościągałem swego czasu kilka (ok 150Mb) na kartę i od razu kasowałem. Takie rzeczy nie powinny w ogóle pojawiać się na konsoli XBox

No to ok bo starczy trochę miejsca na savy ;]

Mylisz się. Konsola wyraźnie podaje, że z 256 MB mam wolne 132 MB, gdyż 95 MB zajmują savy z gier, 4 MB profil i elementy systemowe to 256 KB

Dobra dzięki wszystkim za pomoc w podjęciu decyzji.

Konsole kupuje dopiero pod koniec Marca ale wolałem upewnić się już teraz.

Kupuje sobie konsole w wersji arcade a pierwszą grę chyba fifę 09.

Tylko mam jeszcze jedno pytanie co do łączenia się konsoli z routerem posiadam router pentagram.

Którym internet rodzielam na dwa komputer chyba nie będzie problemów z podlączeniem również konsoli???

Aha i nie potrzeba żadnego kabla można się podlączyć bezprzewodowo???

Bo router jest w innym pokoju.

Mars i DarkJedi thx dzięki waszym odpowiedzią kupie x360 arcade a nie premium 60 gb (300 zeta mniej).

THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX THX :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :lol: :painting: :tancze:

Ja wcale nie nalegam na Arcade, kupiłbym Arcade i dodatkowy dysk twardy 120Gb - na allero były po 240 zł z kieszenią (ale teraz nie widzę) - 220 zł bez kieszeni.

Ewentualnie samemu zmontować dysk 120Gb z jakiegoś większego.

Nie. Podłączasz zwykłym kablem sieciowym

Można, tylko karta bezprzewodowa do XBOX-a kosztuje ponad 240 złotych. Wątpię by Ci się opłacało

Co do dysku. Kupiłem na Allegro 20 GB za 79 złotych i sobie chwalę

MarS , Miałem na karcie ok 180Mb, zainstalowałem nowego dasha i wolne miejsce spadło do ok 70Mb - więc jak to wytłumaczyć?

Karta bezprzewodowa jest droga, ale ponoć można rozwiązać sprawę, podłączając router do routera, gdzie jeden router pełni funkcję właśnie bezprzewodowej karty.

MarS , Ile mieści się gier na 20Gb? - bo ponoć nie ma dostępnej całej powierzchni do dyspozycji.

Aha szkoda bo na pewno nie będe kupował kilometr kabla żeby przejść z jednego pokoju do drugiego.

Czyli nie będe miał nowego dashborda.KURDE! !!

A nie będzie się dać wgrać go z płytki czy cosik.

Nowy dashboard bez avatarów (beta) waży ok 7 Mb, więc z taką wersją nie ma problemu, można ją zassać z internetu i zainstalować z płyty lub pendrive’a. Jednak gdy się podłączy do Live’a od razu będzie chciał zrobić upgrade dasha na ten właściwy (zawsze można negować, ale to nie wyjście).

no tak tylko jeśli ktoś nie będzie miał internetu w konsoli?

no to nowy dash z pendive,a i konsola będzie śmigaać z nowym lekkim softem.

Aha ja mam zamiar kupić konsolkę w wersji Arcade.

http://www.xbox360fanboy.com/2008/08/22 … ontroller/

Tutaj pisze że nowe arcade mają już nowy dashboard.

To beta już mam na dysku

Więc tak, bo sam się już pogubiłem.

Nowy dash rzeczywiście zalega w pamięci (flashu?) konsoli. Wyjąłem kartę, odpaliłem i nowy dash odpala się, ale bez wszystkich ustawień, przypuszczalnie to same avatary tyle zajmują na karcie.

Tak, do dyspozycji jest ok. 13 GB

Czyli w zależności od rozmiaru instalacji 1 lub dwie gry…

Dokładnie

E ja to że konsola jest w wersji Arcade nie będzie problemów z wgraniem z pendriva nowego dashborda???